דברו איתנו

בית השקעות שלך ובשבילך

ישנן מיליוני סיבות, בדולרים, להשקיע דרך בסדנו, אבל אספנו עבורכם חמש סיבות ממש טובות כי גם מסע של אלף מילין מתחיל בצעד אחד קטן או חמישה צעדים, מי סופר?

ביטחון בהשקעה ופיזור סיכונים

שיטת ההשקעה הקבוצתית של קבוצת בסדנו עשויה להעניק להשקעה שלכם פיזור סיכונים כפול: גם קבוצת משקיעים, וגם השקעה בקבוצת מיזמים. כך, ההשקעה אינה מותנית במשקיע גדול בודד או במיזם מסוים בלבד, ויציבותה מוגברת, מה שכמובן משפר את הסיכויים להרוויח.

זיהוי הזדמנויות וניצול ארביטראז'

קבוצת בסדנו מפעילה מודל ארביטראז' שעוקב אחר השוק ומנצל הזדמנויות להשקעה במחיר נמוך ולמימוש ברווח. לקבוצת בסדנו התמחות ייחודית בהייטק הישראלי – ענף חם שרושם הצלחות ניכרות בעולם, ובאיתור יוזמות נדל"ניות באזורים מבוקשים עם  צפי תשואות גבוה בס"ד.

מומחיות בהשקעות בכלל ובהייטק בפרט

קבוצת בסדנו כוללת בין היתר צוות רב-תחומי עתיר ניסיון בהשקעות, הכולל אנשי עסקים, יועצים כלכליים ומשפטיים, רשמי פטנטים ומומחי הייטק ונדל"ן. לצדו פועלים מומחים חיצוניים מהשורה הראשונה, לכל מיזם לפי צרכיו.

רשת קשרים בינלאומית שפותחת שערים

קבוצת בסדנו מחזיקה סניפים בישראל, בארה"ב ובקרוב גם באיחוד האמירויות. הקבוצה מצליחה ליצור שיתופי פעולה מקומיים ולקדם את המיזמים בהם השקיעה בזירה העולמית. הקשרים הבינלאומיים של הקבוצה מאפשרים איתור הצעות השקעה כדאיות לפני כולם.

המיוחדת שלנו: השירות האישי לכל משקיע

למרות מספר המשקיעים שגדל משנה לשנה, קבוצת בסדנו שומרת על אווירה משפחתית ויחס אישי ומיוחד לכל משקיע. כמשקיעים דרך הקבוצה, תוכלו לקבל ליווי פרטני, ליהנות ממגוון מסלולי השקעה לפי טעמכם וצורכיכם, ולהרגיש בַּבָּיִת בֶּבֵית ההשקעות של בסדנו. תשאלו את הלקוחות שלנו.