דברו איתנו

הצוות שלנו

הצוות המנוסה בשיתוף אנשי המקצוע המלווים שלנו עומדים לרשותכם 24/6 בכל שאלה ועניין,
שירות VIP לכל משקיע בכל סכום,
כי שירות, שקיפות, כשרות ותשואות הינם ה – DNA שלנו.

הנהלת הקבוצה וצוות הליווי

אליעזר גרוס, יו"ר ומנכ"ל

בעל ותק של מעל 40 שנה ביזמות עסקית בארה"ב, באירופה, במזרח הרחוק ובישראל. לגרוס רשת אנשי-קשר מסחרית נרחבת וניסיון רב בפיתוח חברות ובעסקאות מול תאגידים בינלאומיים

Arrow

ד"ר אילן כהן, יועץ קניין רוחני ורישום פטנטים

שותף בבסדנו, ולשעבר שותף בכיר ב'ריינהולד כהן', חברת הקניין המובילה והוותיקה בישראל.

Arrow

עודד אלישיב, מנהל BSeed ישראל

מנהל זרוע היזמות והחדשנות בקבוצה. יזם סדרתי בעל ניסיון רב בקידום מיזמי הייטק. ממקימי 'EPOS טכנולוגיות', מנטור לעסקים ולחברות ומרצה ליזמות

Arrow

אייב רוט, רו"ח, יועץ אסטרטגי ופיננסי

שותף מייסד במשרד ROTH&CO
משרד רו"ח וייעוץ אסטרטגי הגדול בברוקלין, משקיע פעיל ומנטור ראשי של כל הקבוצה בארה"ב.
Arrow

עו"ד יניב דוד דריהם, יועץ משפטי ומזכיר הקבוצה

מומחה למשפטים (LL.B.) ולמינהל עסקים (.M.B.A), בעל ניסיון רב שנים בתחומי שוק ההון, השקעות, עסקאות וליווי משפטי לחברות

Arrow

אבנר פרקש, CTO

מהנדס (.B.Sc), מפתח מערכות ומנהל טכנולוגיות, בעל ותק עשיר בהקמת מיזמי הייטק וטכנולוגיה, בניהול ובפיתוח מערכות רב-תחומיות בישראל ובחו"ל

Arrow

הרב יוסף ווליס, ועדה מייעצת

הרב וואליס שימש כטייס מסוקים בחיל האוויר הישראלי ובנחתים. בארבעים השנים האחרונות שימש כמנכ"ל ארגון ערכים, אחד הארגונים המובילים בתנועת בעל תשובה בישראל, צפון אמריקה, דרום אמריקה והמזרח הרחוק. הרב וואליס הוא איש עסקים מנוסה ומנטור בתחום האתיקה העסקית.

 

Arrow

עמוס מרון, סמנכ"ל פיתוח עסקי BSeed ישראל

עמוס מנהל את קרן BuiltUp Ventures ואת פלטפורמת InvestiNation החדשה. עמוס ניהל משרד משפחתי והשקיע ביותר מ -20 סטארטאפים לאורך כל הקריירה שלו. יזם סדרתי, יש לו ניסיון רב בפיתוח עסקי, שיווק, מסחר אלקטרוני ואסטרטגיה דיגיטלית לעסקים החל מסטארטאפים ועד חברות רב לאומיות. לפני BuiltUp Ventures, עמוס שימש כמנהל שותף בחברת Clear Future, קרן הון סיכון פרטית המתמקדת בסטארטאפים.

 

Arrow

יעקב נקש, ועדה מייעצת

תא"ל יעקב נקש מביא יותר מ -20 שנות ניסיון בתחומי פיתוח טכנולוגיות חדשות. בנוסף לשמש כמנהל לשעבר של אגף המחקר והפיתוח של חיל ההגנה לישראל, האלוף נקש היה אחראי על הלוגיסטיקה של צה"ל חטיבות רכש. מאז פרישתו מצה"ל שימש אלוף נקש כיועץ לחברות רבות בתחומי ההנדסה; מערכות טכנולוגיות ורפואיות; נדל"ן; ויזמות בישראל ובחו"ל. האלוף נקש הוא בעל תואר ראשון. בהנדסת מכונות מאוניברסיטת בן גוריון; תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב; ותואר שני. בהנדסת מכונות מאוניברסיטת מישיגן.

 

Arrow

ד"ר מיכאל שראל, ועדה מייעצת

מיכאל שימש כלכלן ראשי במשרד האוצר הישראלי. הוא שימש גם כלכלן בבנק ישראל ובקרן המטבע הבינלאומית. לאחרונה משמש מייקל כראש הפורום הכלכלי של קוהלט, קבוצה המקדמת מדיניות המקדמת צמיחה כלכלית, תחרות וחופש באמצעות מחקר כלכלי וחברתי. יצירתו פורסמה והוקרה מספר פעמים. מייקל הוא בעל תואר ראשון ב CSI וכלכלה באוניברסיטה העברית בירושלים ותואר דוקטור בכלכלה מאוניברסיטת הרווארד.

 

 

Arrow

זאב שטינברגר, COO BSeed ישראל

עם קריירה הממוקדת בתחום השירותים הפיננסיים, הקים בריאן את חברת Lucent Investments, חברת ניהול השקעות, ואת Inner Circle, חברת ייעוץ השקעות בוטיק. הקריירה של בריאן כוללת גם תפקידים ניהוליים במוסדות פיננסיים מובילים בעולם, כולל דויטשה בנק כראש תפעול – דלפק המסחר במניות. בריאן למד ניהול עסקים וכלכלה באוניברסיטת מדינת ניו יורק, ומחזיק ברישיונות ניירות ערך של FINRA בשני סדרות 7 – ניירות ערך כללים וגם סדרה 55 – סוחר הון.

Arrow

עו"ד שלום שוורץ, יועץ משפטי

בעל רישיון עריכת דין ישראלי ואמריקאי. מתמחה במשפט אזרחי, בניהול משפטי של חברות ובנדל"ן. בעל ידע רב בתחום החוזים והבנה מעמיקה הן בחוק הישראלי והן בחוק האמריקאי. בעל תואר ראשון מישיבה יוניברסיטי ותואר שני מאוניברסיטת אופסטרה (Hofstra) שתיהן בניו־יורק.

Arrow

אייזיק קורן, COO BSeed ארה"ב

כמנהל התפעול ב- BSeed, ארה"ב, אייזק מביא למעלה מ- 25 שנות ניסיון עצום ומשתנה, המכסה נדל"ן, פיננסים והיי-טק. הוא שימש כמנהל תפקידים מצליח של חברת סחר בינלאומית, ניהל את עסקיו ואת מיזמי הנדל"ן הרבים שלו וכעת חוזר לשורשיו בעולם הסטארט-אפים. יצחק מתמקד בהבטחת זרימת העבודה החלקה של צוות ארה"ב שלנו, וכן במתן הדרכה וסיוע לחברות הפורטפוליו בשיווק ובשוק האמריקאי.

 

Arrow

ראלף צוקר, קשרי משקיעים ארה"ב

ראלף הוא בכיר בתפעול עם ניסיון עשיר בענפים מגוונים בשתי יבשות. חובב סטארטאפים.

Arrow

עומר יונה, אנליסט בילט-אפ

הגשר בין הפעולה שלנו בארה"ב וישראל שגורם לדברים מורכבים להראות קל. עומר מגיע אלינו עם ניסיון בפיתוח עסקי בתעשיית הסטארטאפים ועובד ביחד עם החברות וצוות החדירה לשוק של הקבוצה. עומר מתמחה בניהול קשרי לקוחות, אסטרטגיית Go-to-Market, פיתוח שווקים חדשים, ניתוח הזדמנויות השקעה ומגמות בענף.

Arrow

עמוס מתן, ועדה מייעצת

עמוס שירת במשך 22 שנה בצה"ל והגיע לדרגת סגן אלוף. הוא מילא תפקידים פיקודיים גבוהים בארטילריה ובחטיבות המחקר והפיתוח של צה"ל. בחיים האזרחיים שימש עמוס בתפקידי סמנכ"ל בחטיבות הקרקעות של אלביט מערכות והיה מנכ"ל סולתם. לאחרונה שימש עמוס כמנכ"ל חברת אירונאוטיקס בע"מ, כולל חברות הבת שלה Commtact, Zanzottera, RT ו- Controp. לאחרונה הוא יצא בהצלחה ממיזם זה באמצעות מכירה של 1 מיליארד שקל לרפאל. עמוס הוא בעל תואר BS בהנדסת תעשייה וניהול, וכן תואר שני בניהול תעשייתי מאוניברסיטת בן גוריון. הוא גם בוגר התוכנית לניהול מתקדם באוניברסיטת הרווארד.

 

Arrow

שירית כשר, ועדה מייעצת

שירית השקיעה שנים רבות בשילוב, הובלה, ביצוע וניהול עסקאות מגה בינלאומיות, כולל הנפקות פרטיות והנפקות ציבוריות (מספר הנפקות) במספר הבורסות ברחבי העולם. במשך 12 שנים שימשה כראש מימון תאגידי ומובנה, ועמדה בראש חברות תיק ההיי-טק בחברת BCRE, קבוצת השקעות בינלאומית עם אחזקות בנדל"ן, אנרגיה והון סיכון מסורתי. בנוסף, שירית הקימה בעצמה כמה קרנות הון פרטיות וקרנות נדל"ן. היא בוגרת תארים BS ו- LLB מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים ממכללת אונו.

Arrow

אנה גרוס, אנליסטית

בתפקידה הבין-תחומי, אנה מגשרת על ניהול תיקי מחקר, ניתוח וניתוח במטרה לספק מידע פיננסי ופורטפוליו איכותי ומדויק ללקוחות המשקיעים. בתפקידה היא עובדת בשיתוף פעולה עם קבוצת ניהול ההשקעות על ידי ניהול תכתובות ומסירות של חברות פורטפוליו, כמו גם תהליכי תקשורת, מעקב ובדיקות נאותות. לאנה ניסיון של למעלה מ -13 שנים בתחום השירותים הפיננסיים, המניעה צמיחה ברווחיות ושיפור תהליכים עסקיים, בתפקידיה המשפיעים בחברות אוקראיניות ומובילות בעולם.

Arrow

אריק יקואל, יועץ טכנולוגי

ניצב בדימוס, לשעבר ראש המינהל הטכנולוגי וראש אגף תכנון וארגון במשטרת ישראל. בעל ותק בהטמעת חדשנות במערכות הביטחון, מומחה לכלכלה ולמינהל עסקים

Arrow

אבי בנטוב, מנהל שיווק

מעל 30 שנה בתפקידי ניהול שיווק ומכירות בחברות תעשיה ובענף הפירסום והמדיה. בעל תואר ראשון בתעשיה וניהול.

Arrow

מאיר גרוס, מנהל מכירות

בעל תואר ראשון בשיווק וניהול מערכות מידע, ניסיון של 10 שנים במכירות ושירות לקוחות, מנהל המכירות של הקבוצה בישראל.

Arrow

ד"ר גבריאל אביטל, ועדה מייעצת

מומחה בהנדסת טילים ומזל"טים עם וותק של שלושים שנה בתחום. יועץ בכיר בתחום מדעי טיסה בחברת UVision. לשעבר המדען הראשי של משרד החינוך, ומרצה באקדמיה לטיס של חיל האוויר, בטכניון ובאוניברסיטת אריאל.

Arrow

דני מריאן, ועדה מייעצת

מהנדס, יזם ודירקטור בגופים ציבוריים וחברות מובילות. מחלוצי תחום ה־BOT וה־PFI בישראל. חבר בוועדת תקני הבנייה המרכזית של מכון התקנים הישראלי, ויו"ר ועדת ההשקעות בחברת 'בית וגג'. בעבר שימש כיו"ר איגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות (IACIE), מנכ"ל 'דניה סיבוס' ודירקטור בחברת 'אלקטרה'. היה מבעלי חברת "אמריקה ישראל להשקעות"

Arrow