השקעות

 

קבוצת החברות בבסדנו פועלת ומפרסמת על פי דין ולפי כל הכללים שנקבעו על ידי הרגולטורים בישראל ובארה”ב, ובכללם הרשות לנירות ערך.

משום כך לא מוצגים בפרסומי החברה נתונים מספריים לגבי ביצועי עבר או תחזיות עתידיות או כל מידע אחר שאין לפרסמו. כמו כן הצעות ההשקעה השונות מוגבלות לעד 35 ניצעים לכל מסלול לפרק זמן של 12 חודשים (למעט השקעה באמצעות תשקיף)

בנוסף, הקבוצה מחויבת לכל כללי ההלכה ומשום כך אנו מנועים מלהציג את כל התמונות והסרטונים שברשותינו

 

בסדנו מתמחה בהשקעות חכמות. אשר מלוות חברות ומיזמים בעלי פוטנציאל רווח ניכר, שמתאימות להעדפות שלכם, ושמציעות לכם חופש בחירה בין מגוון הצעות, אולם זכרו כי לצד כל סיכויים ישנם גם סיכונים,  לפרטים ולקבלת מידע  נוסף יש לפנות למשרדינו במייל או בטלפון בהתאם למפורט באתר.

 

 

חלק מהזדמנויות ההשקעה שלנו

השקעה באמצעות תשקיף

בסדנו ושותפות ‘סקסס ניו הייבן לבל’ מציגות: השקעה באמצעות תשקיף בנדל”ן, בעיר ניו-הייבן שבמדינת קונטיקט, ארה”ב. ייחודו של התשקיף המספק מידע מפורט ובדוק על ההשקעה, לצד הפוטנציאל של נדל”ן למגורי סטודנטים בעיר עתירת מוסדות ההשכלה, משתלבים בהשקעה זו. 

לפרטים >>>

– ההרשמה להשקעה הסתיימה –

 

רפואה וטכנולוגיה מתקדמת - קרן 61

קרן השקעה במכשור רפואי וטכנולוגיה מתקדמת. מאחורי המיזמים בקרן 61 עומדים יזמים ומפתחים בעלי מוניטין ונסיון בתחומם. השקעה בקרן זו מעניקה לכם גם פוטנציאל לרווח – וגם הזדמנות לתרום להצלת חיים ולשיפור איכות החיים של אנשים.

צפו במיזמים של קרן 61:

פילטרלקס

סוקי

ארטיקולו

איירווייז

מיזמי מסחר – קרן 65

קרן השקעה בסטארט-אפים מבוססי הייטק וטכנולוגיה. בקרן 65 נמצאים מיזמים בעלי פוטנציאל מסחרי, המציעים פתרונות חדשניים למגוון לקוחות – ממשתמשים פרטיים ועד עסקים וארגונים גדולים. השקעה בקרן תאפשר לכם ללוות חידושים היוצאים לשוק ולהרוויח מהם.

צפו בחלק מהמיזמים של קרן 65:

אינטרוויו          סוואת’לי

סקיי-סייבר       סייפמובייל

אורבן               מידאס

פרנסה 64 - Dugget

בסמוך לאוניברסיטת ‘ייל’ בארה”ב, מהמוסדות האקדמאים הגדולים והמבוקשים בעולם, רכשה בסדנו בסיוע השלוחה האמריקנית של הקבוצה ובליווי יזם מקומי מתחם דירות סטודנטים לשיפוץ. עבודות הבנייה כבר בעיצומן, ומשקיעי הפרויקט צפויים ליהנות מאפשרות לתשואה נאה תוך זמן קצר.

צפו בפרטי פרויקט ייל Dagget >>

פרנסה 62 - מידטק ואינטרנט

 השקעה במקבץ חברות בעולמות האינטרנט והשיווק.

המיזמים:

ג’טה

ג’קנה

קונקטו

קרוזינג

ספיידרו

אייג’סנס

פרנסה 63 - נדל"ן וטק משולב

השקעה במקבץ מיזמי טק ועסקאות נדל”ן.

מיזמי הייטק

טי-ליין

קודי פארק

פוגה

רוצים להתייעץ? להיפגש? לקבל עדכונים? אנחנו פה בשבילכם: