דברו איתנו

B answer

אם לא תשאל, איך תדע? כל מה שרצית לדעת ולא היה לך את מי לשאול. אם לא מצאת את התשובה לשאלתך אתה מוזמן ליצור איתנו קשר בכל דרך שתבחר ונשמח לעמוד לשירותך

אתה מוזמן ליהנות מעולם התוכן העשיר באתר. תוכל ללחוץ כאן ולחפש את מה שמעניין אותך במילון בסדנו להשקעות ופיננסים. תוכל ללחוץ כאן ולקרוא את המאמרים של מומחי ההשקעות שלנו ותוכל ללחץ כאן ולקרוא את הטורים הכלכליים המרתקים שלנו ושל האורחים שלנו.

קשה מאוד לענות על השאלה הזו בתשובה חד־משמעית. זה תלוי בסוג ההשקעה, בטווח ההשקעה ובשווייה של כל יחידת השקעה. שווי שמשתנה בהתאם לשורה ארוכה של פרמטרים. אנו מציעים לך להתייעץ עם אחד מאנשי ההשקעות שלנו שישמח למצוא לך השקעה שמתאימה עבורך. תוכל ליצור איתנו קשר בכל דרך. אם תרצה שנחזור אליך, לחץ כאן, מלא את הפרטים ואחד מאיתנו ישמח לעמוד לרשותך בהקדם.

איך נוכל לענות על השאלה הזו מבלי לדעת במה מדובר. צור קשר כאן ונשמח לעזור לך בחפץ לב. אנחנו מעודדים ממציאים שמנסים להפוך את העולם הזה למקום טוב יותר.

לחץ כאן ותגלה לבד.

החברות שנסחרות בבורסה הן חברת ציבוריות ומטבע הדברים רגישות יותר לתנודות בדעת הקהל. חברות פרטיות פחות רגישות ויותר גמישות. גם עלויות ההשקעה בהן אינן גבוהות כמו בחברות ציבוריות. זאת בהתייחס להבדל בין חברות פרטיות לחברות ציבוריות שנסחרות בשוק ההון. במקרה של חברות הזנק, מדובר בחברות בתחילת דרכן, כלומר, הפוטנציאל שלהן עשוי להיות עצום בהשוואה להשקעה שהן דורשות. מאידך, כגודל הסיכוי – גודל הסיכון ויש לקחת זאת בחשבון. ועדיין, ברוב מוחלט של המקרים, חברות פרטיות יותר גמישות ומגיבות במהירות לתנאי השוק המשתנים.

זה כמו לשאול את מי אתה אוהב יותר, את אבא או את אימא. חכמינו כבר לימדו אותנו שאדם צריך "להשליש" את מעותיו. קרי לפצל את ההשקעה, לפזר סיכונים. זו הסיבה לכך שהקבוצה שלנו מתמחה בהשקעות בתחומים שונים. החל מהתחדשות עירונית בארץ וכלה בנדל"ן מניב בחו"ל. החל מתיירות באמירויות וכלה בתחום ניהול הבנייה בכל העולם. הרעיון הוא ליצור סל שיוכל לתת מענה לכל משקיע בכל תקופת זמן בחייו. רוצה לדעת עוד? לחץ כאן ותוכל למצוא לא מעט הזדמנויות השקעה משתלמות עבורך.

טוב שם משמן טוב. כאן תוכל למצוא הרבה מאוד לקוחות מרוצים שסומכים עלינו. קבוצת בסדנו פועלת בכפוף לפיקוח הלכתי של בד"ץ העדה החרדית ירושלים ובהתאם לרגולציה של רשות ניירות ערך בישראל ובארה"ב. אתה יכול להיות רגוע. אבל לסמוך, אנחנו סומכים רק על הקב"ה. וזה אגב מה שכתוב על המטבע הכי נפוץ בעולם – הדולר. "באלוקים אנו בוטחים" כתבו האבות המייסדים של ארצות הברית של אמריקה על הכסף שלהם. כי אם ה' לא ישמור עיר, שווא שקד שומר…

ברוב המקרים אי אפשר להבטיח תשואה משום שזה טבעה של השקעה, יש בה סיכון וסיכוי והם תלויים במשתנים רבים. נכון עם זאת שבמקרים מאוד נדירים אנו מבטיחים תשואה קבועה ומובטחת. זה קורה רק כאשר פרטי העסקה ברורים לחלוטין והיא מאפשרת לנו להתחייב ולהנות מהסיכוי להרוויח יותר. לרוב תהיה התשואה המובטחת נמוכה מהתשואה שאינה מובטחת. זהו טבע העולם. הקטנת הסיכון מקטינה גם את פוטנציאל הרווח וחוזר חלילה.

במצב כזה מתאים לך להשקיע לטווח קצר כדי שהכסף שלך יניב לך רווח ולא ישכב בבנק כאבן שאין לה הופכין, ויחד עם זאת יהיה קרוב לנזילות כדי שלא תתקע כאשר תצטרך לו. ישנן הזדמנויות השקעה כי עבור הטווח הקצר. הן אמנם נושאות תשואות נמוכות מאשר השקעה לטווח ארוך, אך יש להן את הפוטנציאל שלהן. היינו ממליצים לך ליצור קשר עם אחד מאנשי ההשקעות שלנו, הוא יוכל למצוא את ההשקעה הטובה ביותר עבורך. לחץ כאן ומישהו מאיתנו יעמוד לרשותך בהקדם.

אנחנו פועלים בכפוף לחוק וכללי הרגולוציה של רשות ניירות ערך. ישנם מקרים ספציפיים בהם אנו יכולים להעניק למשקיעים בטחונות עבור כספי הקרן באמצעות אחת מהחברות בקבוצה. לפרטים תוכל ללחוץ כאן וללמוד עוד על הזדמנויות ההשקעה שעומדות לרשותך. למידע נוסף תוכל ליצור עמנו קשר כאן ואחד ממומחי ההשקעות שלנו ישמח לעמוד לרשותך בהקדם.

אם תרצה מידע נוסף מעבר למידע שקיים כאן באתר, תוכל ליצור כאן קשר עם מומחי ההשקעות שלנו והם יספקו לך כל מידע שיידרש כדי שתוכל לקבל החלטה מושכלת ונכונה עבורך.

חכמינו כבר קבעו לפני אלפי שנים "דין פרוטה כדין מאה"… לחץ כאן וננסה למצוא יחד עמך את ההשקעה הטובה ביותר עבורך. זכור! כסף מביא כסף. עבדת עליו קשה, אין סיבה שהוא לא יעבוד עבורך.

Background Background

איפה כדאי להשקיע?

אנשי ההשקעות של 'בסדנו' עומדים לשירותך. מלא את הפרטים ואחד מאיתנו יחזור אליך בהקדם.