דברו איתנו
LinkedInTwitterFacebook

B-NEWS

Icon ליאור נגה
Icon

08-09-20

תחל שנה והשקעותיה

קבוצת בסדנו תקיים בתחילת השבוע הבא שני ימי היערכות כלכלית לקראת השנה הבאה עלינו לטובה, בהן תציג למשתתפים מספר הזדמנויות השקעה שנבדקו בקפידה ותסייע למעוניינים לעשות חשבון נפש כלכלי לסיומה של שנה סוערת במיוחד • זה הזמן ללמוד כיצד לעשות כלי לברכה ולהתחיל מחדש

 

Image

הזמן לעשות חשבון נפש כלכלי.

תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה והשקעותיה. רגע לפני שמסתיימת שנה ולקראת תחילת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה מכריזה קבוצת 'בסדנו' על יומיים של חשבון נפש כלכלי בדרך לשנה של השקעות טובות ומוצלחות יותר.

בקבוצת 'בסדנו' פנו בראש ובראשונה למשקיעים הוותיקים וההיענות הייתה חיובית. כעת הם פונים לקהל הרחב ומציעים שלוש הזדמנויות השקעה מעניינות במיוחד. מהודעת הקבוצה כפי שהגיעה לידינו ניתן ללמוד כי מדובר בהצעות השקעה בשני סטארט־אפים בשלבים מתקדמים עם פוטנציאל מכירות גדול מאוד. ההצעה השלישית מעניינת במיוחד משום שהיא מתייחסת להשקעה בפרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38) במיקומים מבוקשים במיוחד.

למותר לציין כי רבים מנצלים את התקופה הזו של השנה על־מנת להכין את עצמם לקראת השנה החדשה גם בהיבט הכלכלי שכן יש להתחיל את השנה ברגל ימין. "אנשים רוצים לעשות כלי לברכת ה' לשנה החדשה", אומרים מומחי ההשקעות של בסדנו ומוסיפים "אנחנו שומעים את הרעיון הזה בימים האחרונים מהרבה משקיעים בניסוח כזה או אחר".

שתי הזדמנויות ההשקעה בחברות ההזנק כוללות את החברות 'טראסטור' שמביאה לענף הבנייה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ורותמת אותן ליצירת פלטפורמת ניהול איכותיות ומוקפדת שעושה שימוש בבינה מלאכותית באמצעות שורה ארוכה של חיישנים וכלים טכנולוגיים שאוספים מידע מנקודות שונות באתרי בנייה. ואת חברת 'סטרוקטשר' שמפתחת את רובוט הרכש הדיגיטלי שעתיד לשרת מאות אלפי בעלי עסקים קטנים, אנשי מקצוע בתחומים שונים ועצמאיים.

סטרוקטשר צפויה להצלחה רבה לא רק בשל יכולתה להתממשק עם רוב התוכנות והפלטפורמות המובילות בתחום ניהול הרכש בענף הבנייה. דבר שמעניק לה יתרון משמעותי מול מתחרות אפשריות בעתיד. אלא גם, ובעיקר, בשל מודל התשלום הייחודי שלה שמאפשר שימוש תמורת דולרים בודדים לחודש.

שני ימי ההיערכות לקראת השנה הבאה עלינו לטובה יתקיימו בראשון שני כ"ד-כ"ה אלול. ההשתתפות חינם. ההרשמה חובה. להרשמה חייגו חינם 1-800-801-802