דברו איתנו
LinkedInTwitterFacebook

B-NEWS

Icon אבי יוסף
Icon

30-11-20

'מיי־טאואר': עסקה ראשונה בבחריין

הסטארט־אפ הישראלי מקבוצת 'בסדנו' ישתתף בשבוע הטכנולוגיה של איחוד האמירויות שייערך בדובאי בשבוע הבא. באחרונה הודיעה 'מיי־טאואר' כי חתמה על עסקה לניהול קרוב לאלף דירות במגדלי מגורים במנאמה בירת בחריין

Image

חברה ישראלית תנהל בניינים בבחריין. מנאמה.

חברת ההזנק 'מיי־טאואר' (My Tower) מקבוצת 'בסדנו' מודיעה על דריסת רגל ראשונה בבחריין, מדינת האי במפרץ הפרסי שחתמה אף היא על שלום עם ישראל. 'מיי־טאואר' היא למעשה תוכנה ייחודית וייעודית לניהול נכסים בדגש על מגדלי מגורים ומשרדים.

תוכנה שפיתחה החברה מביאה תועלת לבעלים ולשוכרים בהיותה מעין משרד ווירטואלי שאחראי הן על גביית התשלומים והן על אחזקת הנכס על כל היבטיו כולל טיפול בבעיות חשמל ואינסטלציה, חימום וקירור ועוד. התוכנה מעניקה לדיירים מענה מיידי לכל בעיה שמתעוררת ואפילו עושה עבורם קניות, כביסות ושירותים נוספים.

חלק מההכנסות של החברה מתבססות על עמלה קטנה אותה היא גובה מספקי השירות השונים, אבל הפיתוח שלה מעורר עניין רב בעולם כולו. כאן בישראל משרתת התוכנה את רוב מגדלי המגורים הידועים והמפורסמים והיה הולכת ותופסת נתח שוק באירופה ובצפון אמריקה. הזרוע האמריקאית של 'בסדנו' פתחה עבור התוכנה דלתות רבות בארצות הברית והתוכנה שפיתחה עשויה להפוך בתוך שנים ספורות לסטנדרט בתחום ניהול מגדלי מגורים ומשרדים.

כאמור, באחרונה הודיעה החברה כי חתמה על עסקה לניהול קרוב לאלף דירות בשורה של מגדלי מגורים במנאמה בירת בחריין. זו דריסת רגל ראשונה במונרכיות המפרץ השונות שעריהן המפותחות עמוסות במגדלים. נציין כי 'מיי־טאואר' תשתף אף היא ביום החדשנות הישראלי שייערך בסוף השבוע

הבא בדובאי במסגרת שבוע הטכנולוגיה הבינלאומי של איחוד האמירויות (GITEX). 'מיי־טאואר' תציג בדוכן של קבוצת בסדנו שתהיה, כך לפי הדיווחים, המשלחת הישראלית הגדולה ביותר שתציג ביריד.

מקבוצת 'בסדנו' נמסר השבוע כי הערכת אנשי המקצוע היא שהפיתוח הטכנולוגי של 'מיי־טאואר' יעורר עניין רב ביריד הטכנולוגי והביעו תקווה כי השתתפות החברה בתערוכה תביא עמה תוצאות משמחות ומעודדות עבור המשקיעים. "אנחנו מעריכים שהשוק באמירויות יקבל את הפיתוח בזרועות פתוחות כפי שקורה לרוב האנשים שנחשפים לפיתוח המדהים הזה", אמרו שם.