דברו איתנו
LinkedInTwitterFacebook

B-NEWS

Icon יאיר גליק
Icon

15-08-21

לא תאמינו ממי עליכם לבקש סליחה

סיומה של שנה הוא זמן אידיאלי לחשבון נפש אבל גם זמן מתאים לעשות "חשבון כסף". גם מי שלא ניצל את השנה הקודמת כדי לייצר הכנסה נוספת, יכול להתחיל שנה חדשה בניצול פוטנציאל ההשקעה שלו. לכל אדם צרכים אחרים ויכולת השקעה משלו. איך תדעו מהי ההשקעה הטובה ביותר עבורכם? כנסו. כנסו

Image

אין מי שלא עושה חשבון נפש בסיומה של שנה. יש כאלה שמתחילים כבר אחרי תשעה באב ויש שבתחילת חודש אלול אך ככל שמתקרבים לסוף השנה, יותר ויותר אנשים נעצרים לרגע ומהרהרים אודות מה שהיה בשנה האחרונה ואודות מה שיהיה בשנה הבאה עלינו לטובה.

עבור אנשי עסקים מדובר בדבר שבשגרה. ברור להם שעליהם לעשות חשבון יומי, שבועי, חודשי ובוודאי שנתי. אמנם נכון שחשבונות כספיים נעשים בסיומה של שנה אזרחית למניינם, אך עדיין, כיהודים מאמינים בני מאמינים שיודעים היכן באמת "נחתכים" העניינים, אין זמן מתאים יותר, גם לחשבונות של מטה, מאשר הימים הללו, ימי הסליחות.

אדרבה. זה הזמן המתאים ביותר לבקש סליחה מהאדם הכי קרוב אלינו – אנחנו…

מתי בפעם האחרונה ישבתם לעשות חשבון אמת אודות מה שיכולתם לחסוך בשנה הקודמת. אודות מה שיכולתם להרוויח בשנה הקודמת. אודות הפוטנציאל הלא ממומש של הכסף שלכם. אנשים רבים לא מודעים לאבסורד הגדול שנעוץ בעובדה שהכסף שלהם שוכב דומם בשעה שהם עובדים קשה כדי להשיגו. את החשבון הזה אף פעם לא מאוחר לעשות וכדאי לעשות אותו כבר אתמול.

לכל אחד פוטנציאל רווח אחר בהתאם לאופיו, למטרותיו, להעדפותיו האישיות, להכנסתו הפנויה ולדרך פרנסתו אם כאברך, אם כשכיר, אם כעצמאי. כדי לבדוק את הפוטנציאל כדאי להיוועץ באנשי מקצוע. כל אדם צריך לחשוב על העתיד. על חתונות הילדים. על מקורות הכנסה נוספים. על החיים בגיל השלישי ובכלל, על האפשרות לשפר את המצב הקיים.

כדי לא לטעות ולשגות באשליות. כדי להבין קצת בהשקעות כדי לא להתפתות ולעשות שטויות, חובה לבדוק לפני הכל מה נכון ומתאים עבורנו כמשפחה אינדיבידואלית בעלת צרכים ייחודיים עבורה. קבוצת בסדנו השיקה באחרונה סימולאטור ייעודי שמטרתו לסייע למשקיעים למצוא את אפיק ההשקעה המתאים ביותר עבורו, או לפחות לנסות ולנבא את פוטנציאל הרווח שהם יכולים להשיג כדי לאפשר להם למקסם את ההשקעה שלהם.