דברו איתנו
LinkedInTwitterFacebook

B-NEWS

Icon יאיר גליק
Icon

21-12-20

הזדמנות השקעה במפרץ הפרסי

רבבות יהודים כבר ביקרו בדובאי. בקרוב ייפתח במרכז העיר מלון גלאט כשר בן ארבעה כוכבים וכפר נופש ובו עשרות וילות וחוף נפרד וצנוע, באזור פוג'רה • הזדמנות ייחודית למשקיעים

Image

הזדמנות השקעה ייחודית בדובאי

קבוצת 'בסדנו' נכנסת להשקעה בתחום התיירות באיחוד האמירויות ורוכשת מלון וכפר נופש במטרה לתת מענה איכותי וייחודי לתיירות חרדית ודתית שמבקשת לשמור על כשרות המזון למהדרין ועל כל דרישות הצניעות לפי ההלכה ללא עיגולי פינות.

הזינוק הדרמטי במספר התיירים היהודיים בדובאי ובאבו דאבי פותח הזדמנויות חדשות עבור משקיעים שמעוניינים לנצל את העיתוי הנוכחי ולהיכנס לשוק שצפוי להיות רותח בשנים הבאות. שדה התעופה של דובאי נחשב כ"האב" בתעופה האווירית וכאחד משדות התעופה "העסוקים" ביותר בעולם בהיותו תחנת מעבר לעצירת ביניים של טיסות רבות בעיקר מהמזרח הרחוק ואליו. מלון כשר למהדרין ייתן מענה לרבבות יהודים הנעים סביב הגלובוס, לאו דווקא מישראל.

אליעזר גרוס, המנכ"ל והמייסד של קבוצת 'בסדנו' שכבר זיהה בעבר לא מעט הזדמנויות עסקיות שנחלו הצלחה, אומר ל'יתד נאמן': "בכפר הנופש אותו אנו מתכוונים לרכוש ישנן ארבעים ושלוש וילות והוא משתרע על שטח של 56 אלף מ"ר באזור שנקרא פוג'רה. הוא כולל כמובן את כל המתקנים המאפיינים כפרי נופש ואנחנו מתכוונים לבנות שם חוף ים נפרד לחלוטין עבור הנופשים".

המלון אותו תרכוש הקבוצה ומשקיעיה נמצא במרכז דובאי ועונה לשם 'ליוה' (LEVEA). זהו מלון של ארבעה כוכבים שמשתרע על שטח של שלוש קומות ובו 178 חדרים. המלון יותאם לחלוטין לדרישות ההלכה מאל"ף ועד תי"ו. זו בהחלט השקעה מעניינת עבור משקיעים שמחפשים הזדמנויות השקעה איכותיות. בבסדנו אומרים כי ועדת ההשקעות אספה מידע רב על פוטנציאל השוק טרם קיבלה את ההחלטה להשקיע בענף התיירות של דובאי.

חשוב לציין כי מתחילת החודש ביקרו באיחוד האמירויות עשרות אלפי ישראלים, רובם המוחלט חזרו עם חוויות חיוביות. מתברר כי על־אף שמדובר במדינה מוסלמית מדברית, היא עמוסת אטרקציות תיירותיות ומתאימה במיוחד לעונת החורף הקרה.