דברו איתנו
LinkedInTwitterFacebook

B-NEWS

Icon יאיר גליק
Icon

15-09-20

השקעה ראשונה בחברה ישראלית

קרן ההון סיכון 'קן אינוונסטמנט' מדובאי השתתפה בגיוס ההון האחרון של חברת הפינטק הישראלית 'סלאריו' בו גויסו 5.8 מיליון דולר. אנשי ההשקעות של 'קבוצת בסדנו': השלום עם האמירויות הוא הזדמנות כלכלית אדירה במיוחד לענף ההייטק הישראלי • וגם, "מתחילים מחדש", חשבון נפש כלכלי פרטי באדיבות קבוצת 'בסדנו'

 

Image

מתחילים לקטוף את פירות השלום.

היום (שלישי) אמור להתקיים טקס החתימה על הסכם השלום בין מדינות איחוד האמירויות לישראל על מדשאות הבית הלבן בוושינגטון. אך מתברר שמציאות החיים מהירה הרבה יותר מזו הרשמית. עוד טרם נחתם ההסכם בין שתי המדינות וכבר ניתן להבחין בשיתוף הפעולה הכלכלי בין שני העמים.

מדיווח של 'קבוצת בסדנו' שהתפרסם בשבוע שעבר עולה כי ענף ההייטק הישראלי הוא הראשון לקטוף את פירות השלום אותו מכנה נתניהו "השלום הכלכלי". בדיווח האמור מציינים מומחי ההשקעות של בסדנו את השתתפותה של קרן ההון סיכון האמירתית 'קן אינוונסטמנט' (KEN Investments מדובאי בסבב הגיוס האחרון של חברת הפינטק הישראלית 'סלאריו' שהשלימה בגיוס האחרון (בסך 5.8 מיליון דולר) סך גיוסים כולל של כ־12 מיליון.

מומחי ההשקעות של 'בסדנו' סבורים כי זו ההוכחה שהשלום עם נסיכויות המפרץ הוא הזדמנות כלכלית אדירה למשק הישראלי בכלל ולענף ההייטק הישראלי במיוחד. עוד אומרים המומחים של בסדנו כי סלאריו פעילה בעיקר בארצות הברית וכי היא מספקת אשראי ושירותי בנקאות דיגיטלית לעסקים קטנים בכלכלה הגדולה ביותר בעולם. "לפי הצהרת החברה, מטרת הגיוס האחרון, הייתה להגדיל עוד יותר את נתח השוק של סלאריו בארצות הברית", אומרים מומחי ההשקעות של בסדנו.

בתחילת השבוע ערכה 'קבוצת בסדנו' יומיים של "חשבון נפש כלכלי" למתעניינים בהשקעות והעניקה ייעוץ למי שביקשו לסיים את השנה עם החלטות השקעה חדשות ומשתלמות לשנה הבאה עלינו לטובה. "הופתענו ממספר הפניות שהתקבלו" אומרים ב'בסדנו' ומוסיפים: "באופן מפתיע, דווקא התקופה הזו, המבלבלת והמאתגרת את כל הפרדיגמות שהכרנו, יותר ויותר אנשים מחפשים הזדמנויות השקעה חדשות ומוכנים לשקול מחדש ואף להסתלק מהשקעות עבר שכבר אינן מניבות עבורם את התשואה המבוקשת. סיומה של שנה, הוא אכן עיתוי מתאים לכך. תחל שנה וברכותיה".