דברו איתנו
LinkedInTwitterFacebook

B-NEWS

Icon אבי יוסף
Icon

22-11-20

'בילט־אין' תציג באיחוד האמירויות

קרן הון הסיכון 'בילט־אין' מקבוצת בסדנו תציג בשבוע הטכנולוגיה של איחוד האמירויות שיהיה ככל הנראה אירוע הטכנולוגיה הגדול ביותר בעולם שייערך השנה בשל המגיפה והוראות הריחוק החברתי. משלחת המייצגת סטארט־אפים בקבוצת בסדנו תצא בעוד כשבועיים לאבו־דאבי

 

Image

הסכמי אברהם. הזדמנות לעשות כסף מהשלום.

שבוע הטכנולוגיה של איחוד האמירויות (GITEX) שיתקיים לקראת חנוכה בדובאי, הוא ככל הנראה האירוע הטכנולוגי הגדול בעולם שייערך השנה בצל המגיפה. ואיך לא, הישראלים יופיעו בו ובגדול…

ב־ GITEXמעריכים כי למרות מגבלות הריחוק החברתי ישתתפו ביריד הטכנולוגי כמאתיים סטארט –אפים מעשרות מדינות ועוד כמה מאות משקיעים גלובאליים המייצגים קרנות השקעה, בנקים וגופים פיננסיים שונים.

הסכמי אברהם, אותם הסכמי שלום בין ישראל והמפרציות, זוכים למקום של כבוד בכנס הטכנולוגי הזה שמחבר חברות הזנק ישראליות עם משקיעים מכל העולם. המארגנים הודיעו כי ביומו האחרון של הכינוס יקיימו את "יום החדשנות הישראלית". למעשה תהיה זאת פסגת העסקים הגדולה ביותר עד כה לישראלים באמירויות.

במכון הייצוא הישראלי קראו ליזמים ישראליים זריזים לנצל את ההזדמנות הזו כדי להרחיב שווקים וגופים ישראלים המייצגים סטארט־אפים ישראליים דוגמת קבוצת 'בסדנו', הודיעו כי ישתתפו בכנס. קרן הון הסיכון 'בילט־אפ' מקבוצת בסדנו שבראשה עומד היזם החרדי אליעזר גרוס, תציג ביריד טכנולוגיות חדשניות של חלק מהחברות בפורטפוליו שלה.

עודד אלישיב, מנכ"ל בילט־אפ, אומר: "אנחנו עושים כל מאמץ להיות בכל מקום בו אנו מזהים הזדמנות להשיא ערך עבור החברות שאנו משקיעים בהן. זו החובה שלנו לציבור המשקיעים שלנו והכנס הזה, דבר די נדיר בימים של קורונה, הוא בהחלט הזדמנות ראויה להגדיל את פוטנציאל התשואה עבור המשקיעים, ולהרחיב את נתח השוק עבור החברות בפורטפוליו שלנו".

נזכיר כי הסכם השלום בין ישראל ואיחוד האמירויות הערביות, הוא נדבך נוסף ב"שלום הכלכלי" אותו מוביל ראש הממשלה בשנים האחרונות. שיתוף הפעולה בין החדשנות הישראלית והכסף האמירתי עשוי לתרום תרומה מכרעת לענף הטכנולוגיה העלית בישראל. עוד נזכיר כי אמש (שני) הודיעו האמירויות כי גילו מאגר נפט ענק המוערך בכ־22 מיליארד חביות, כך שכסף, ככל הנראה, לא יחסר שם בחמישים השנים הקרובות.