דברו איתנו
LinkedInTwitterFacebook

B-NEWS

Icon ליאור נגה
Icon

28-12-20

השקעה ישראלית בתיירות האמירויות

הזדמנות השקעה נדירה במרחק שלוש שעות טיסה באחד מהענפים הצומחים ביותר בכלכלת איחוד האמירויות. קבוצת ההשקעות 'בסדנו' מתכוונת להשקיע במלון כשר למהדרין במרכז הבירה הכלכלית של האיחוד. כשאחרים ישלמו על מלון, אתם תעשו מזה פרנסה

 

 

Image

המלון שיהפוך למלון בכשרות למהדרין עבור התיירים החרדיים.

השלום הכלכלי עם איחוד האמירויות כבר נותן את אותותיו בכלכלת האיחוד. יותר ויותר בעלי עסקים ישראלים ואמירתיים משתפים פעולה ויוצרים חיבורים עסקיים שיועילו לשמירת השלום יותר מכל נייר כזה או אחר.

אגב, גם ברגעי השפל של יחסי ישראל-טורקיה בעקבות התנהלותו של הסולטאן ארדואן, לא פסקו קשרי המסחר ותרמו את חלקם לחיזור המחודש של אנקרה סביב ירושלים. לכסף אולי אין ריח אבל יש לו כוח. וישראל מסיימת את שנת הכספים 2020 עם מקום של כבוד בין שלושים המדינות העשירות בעולם.

האמירתים מאירים את פניהם למשקיעי חוץ והשקיעו סכומי עתק ביצירת תשתיות ותנאים שיאפשרו לדולרים של המערב לזרום פנימה, אל המדינה המדברית והחמה. המיסים נמוכים, הבירוקרטיה סבירה והצמיחה מהירה. ענף התיירות הוא אחד הענפים הצומחים ביותר באמירויות על־אף מגיפת הקורונה.

שיתוף פעולה כלכלי מעניין שעשוי להניב למשקיעים מהציבור החרדי פרנסה נאה, הוא זה של קבוצת 'בסדנו' בענף התיירות האמירתי. אחרי ש'מיי טאואר', חברה בקבוצת בסדנו, חתמה על הסכם לניהול למעלה מאלף דירות בבחריין, גם היא מדינה במפרץ, פונה הקבוצה לאחד האפיקים הצומחים ביותר באמירויות, ענף התיירות.

"עשרות אלפי יהודים כבר ביקרו באמירויות, רובם בדובאי, הבירה הכלכלית של האיחוד. חלק לא מבוטל מהם הם יהודים ממדינות שונות בעולם המערבי שרוצים מקום כשר הן מבחינת כשרות המזון והן מבחינת דרישות ההלכה בתחומים אחרים כמו שבת, צניעות ועוד. עד עתה עמדו לרשותם פתרונות זמניים ולא תמיד מספקים. שיתוף פעולה עם יזם תיירות מקומי בעל ניסיון של שנים רבות, מאפשר לנו להציע למשקיעים שלנו הזדמנות חריגה ונדירה בענף התיירות הצומח בדובאי", אומרים בבסדנו.

וכך, בבסדנו מקווים מצד אחד לייצר הכנסות למשקיעים חרדיים ישראליים ממלון כשר במרכז דובאי, ומצד שני לספק לתיירים יהודיים מהעולם, במיוחד אנשי עסקים, את כל התנאים לשהות לפי ההלכה במדינה המוסלמית.