דברו איתנו

רובוט הרכש לבנייה ושיפוצים

קבלני משנה בענף הבנייה מזמינים חומרים בכמות גדולה או נמוכה מזו הנדרשת כשהם נדרשים לעבד נתוני מחיר ממקורות רבים בעת ובעונה אחת ולשקלל שורה עצומה של נתונים. ההערכות הן כי ההפסד הפוטנציאלי הממוצע בפרויקט עשוי לנוע בין מאה אלף דולר למיליון דולר בעקבות העדר סינרגיה בין נתוני הספקים השונים.

Image

פלטפורמת 'סטרוקט־שר' (StructShare) היא פיתוח מיוחד במינו שמיועד לשימושם של מאות אלפי קבלני משנה בארצות הברית לבדה. אלה משלמים עבור כל עובד כ־2.5 דולר עבור מינוי חודשי לשימוש בפלטפורמה שמתכללת את כל המידע ומזרימה אותו בצורה נעימה ונוחה למקבלי ההחלטות בכל נקודה בשרשרת, ואף מקשרת בין ספקים ונותני שירותים ומייצרת מודל הכנסות נוסף מהמידע הרב שזורם ללא הרף בצנרת המנוהלת על־ידה.

ישנן כמה חברות הזנק שמנסות לעשות פעולה דומה על מקטעים שונים בתהליך הרכש. אף אחת מהן לא מעניקה את החליפה ההוליסטית שסטרוקט־שר מעניקה ללקוחותיה. חלקן מתמחות בסקטור אחד בלבד ולא בכל הסקטורים (לדוגמא: התמחות בסקטור האינסטלציה בלבד). בנוסף, מחזור הפעילות שלהם ועמו הפוטנציאל, רחוק מאוד מזה של סטרוקט־שר שמעניקה מענה לכל התהליך משלב בקשת הצעת המחיר עד הפקת החשבונית תוך בקרה וניתוח.

למותר לציין כי כל זה קורה יחד עם דיגיטציה של כל תהליך הרכש הכולל עשרות ומאות פריטים בתוך תוכניות עבודה; כתבי כמויות; הצעות מחיר; הזמנות רכש; אישורי ביצוע; תעודות משלוח; חשבוניות ועוד ועוד, הזורמים בערוצים שונים דוגמת דואר אלקטרוני; תוכנות מסרים מיידיים; גיליון אקסל; קבצי PDF; ניירות ממו; הקלטות והודעות וידיאו, דיגיטציה שמניבה חיסכון של עשרות אחוזים בעלויות הסופיות ומייעלת בצורה משמעותית את תהליכי הניתוח והבקרה.

מידע חיוני למשקיע

היתרונות של StructShare:

  • חיסכון עצום בכסף ובזמן לקבלני משנה וקבלני ביצוע
  • עלות סבירה מאוד ביחס לפוטנציאל הייעול והחיסכון
  • פוטנציאל דואלי: כלי ייעול למשתמשים וכלי שיווקי לספקים
  • אפשרות שמירת תהליכים, בקרה וניתוח עבור פרויקטים עתידיים
  • תהליך רכש מהיר ומבוקר לכל אורך הדרך

פוטנציאל השוק

בארצות הברית, השוק אליו מכוונת סטרוקט־שר בשלב זה, ישנו פוטנציאל של מאות אלפי לקוחות לפחות. החברה כבר פעילה ובהצלחה גדולה אך היא מעוניינת להרחיב את פעילות ההפצה כדי להגדיל את המכירות בצורה ניכרת. ככל שמספר המשתמשים הולך וגדל, עולה ערכו הכלכלי של כל משתמש שכן היקף ההוצאה פר משתמש הולך ופוחת.

הסטטוס

  • החברה פעילה בניו־יורק ולה מעל מאה משתמשים פעילים
  • עד היום עברו דרך הפלטפורמה אלפי הזמנות בשווי מיליוני דולרים
  • פעילות השיווק נמצאת במגמת גידול בדגש על מזרח ארה"ב
Background Background

איפה כדאי להשקיע?

מלא את הפרטים ואחד מאיתנו יחזור אליך בהקדם. 
מומחי ההשקעות של 'בסדנו' עומדים לשירותך.