דברו איתנו

מי אנחנו?

'בסדנו' היא קבוצה ישראלית-אמריקאית שהוקמה בשנת תשע"א (2011) המתמחה בהשקעות בחברות הזנק (סטארט־אפ), בחברות מסחריות, בתעשייה עילית ומיזמי נדל"ן בארץ ובעולם.

בעזרת צוות מומחים ממכלול תחומים ובשיתוף גופי השקעה, בנקים וברוקרים בעולם, מאתרים מומחי ההשקעות של בסדנו יוזמות עסקית ונדל"ניות, חברות בתחילת דרכן, המצאות ופטנטים בעלי פוטנציאל גדול ומלווה אותם להצלחה פיננסית משמעותית. במקביל, בסדנו מגבשת קבוצות משקיעים השותפים יחד עמה במימון המיזמים – וברווחיהם. את סיפור ההצלחה של בסדנו מספרים למעלה מ־10,000 עוקבים ומשקיעים, עשרות השקעות בעלות פוטנציאל ענק, ומספר מרשים של אקזיטים שצברו משקיעי הקבוצה בתוך שנים ספורות בלבד. גם אתם יכולים להיות חלק מסיפור ההצלחה הזה.

היתרונות שלנו

 • מומחיות

  בקבוצת בסדנו צוות רב־תחומי עתיר ניסיון בהשקעות, הכולל אנשי עסקים, יועצים כלכליים ומשפטיים, רשמי פטנטים ומומחי הייטק ונדל"ן. לצדו פועלים מומחים חיצוניים מהשורה הראשונה, לכל מיזם לפי צרכיו.

 • הזדמנות

  קבוצת בסדנו מפעילה מודל ארביטראז' שעוקב אחר השוק ומנצל הזדמנויות להשקעה במחיר נמוך ולמימוש ברווח. לקבוצת בסדנו התמחות ייחודית בהייטק הישראלי – ענף חם שרושם הצלחות ניכרות בעולם, ובאיתור יוזמות נדל"ניות באזורים מבוקשים עם צפי תשואות גבוה.

 • ביטחון

  שיטת ההשקעה הקבוצתית של קבוצת בסדנו מעניקה להשקעה שלכם פיזור סיכונים כפול: גם קבוצת משקיעים, וגם השקעה בקבוצת מיזמים. כך, ההשקעה אינה מותנית במשקיע גדול בודד או במיזם מסוים בלבד, ויציבותה מוגברת, מה שכמובן משפר את הסיכויים להרוויח.

 • בינלאומיות

  עם סניפים בישראל, בארצות הברית ובאיחוד האמירויות, מצליחה קבוצת בסדנו ליצור שיתופי פעולה מקומיים ולקדם את המיזמים בה השקיעה בזירה העולמית. הקשרים הבינלאומיים של הקבוצה מאפשרים איתור הצעות השקעה כדאיות לפני כולם, ומעקב מקיף כדי לוודא את צמיחתן הכלכלית.

 • שירות VIP

  למרות מספר המשקיעים והיזמים שגדל משנה לשנה בטור גיאומטרי עולה, קבוצת בסדנו שומרת על אווירה משפחתית ויחס אישי שקשה למצוא בכל מקום אחר. מגיע לכם לקבל ליווי פרטני, ליהנות ממגוון מסלולי השקעה לפי טעמכם וצורכיכם, ולהרגיש בַּבָּיִת בֶּבֵית ההשקעות של בסדנו.