רכס של הצלחות: פרויקט השקעה חדש בקרקע ברמת שלמה מבית קבוצת בסדנו

  • הבית
  • נדלן
  • רכס של הצלחות: פרויקט השקעה חדש בקרקע ברמת שלמה מבית קבוצת בסדנו

רכס של הצלחות: פרויקט השקעה חדש בקרקע ברמת שלמה מבית קבוצת בסדנו

  • יתד
  • 20 דצמבר 2016

קבוצת ההשקעות והיזמות החרדית בסדנו מרחיבה את עסקי הנדל"ן שלה וכובשת רמה חדשה: רמת שלמה בירושלים. במסגרת מסלול השקעה חדש מוצעת קרקע ברכס, המצויה בהליכי הפשרה מתקדמים ביותר. הודות לתמהיל השקעה ייחודי, צפויים המשקיעים ליהנות מתשואה קבועה על רוב סכום ההשקעה

קבוצת בסדנו ידועה בהתמחותה בהשקעות מתחומי הטכנולוגיה וההייטק, אך חדירתה לאחרונה גם לנישת הנדל"ן מסתמנת כמהלך כדאי במיוחד. השבוע הודיעה הקבוצה כי תוך שבועות ספורים בלבד, הושלם בהצלחה גיבוש קבוצת משקיעים לשיפוץ מתחם מגורי סטודנטים צמוד לקמפוס אוניברסיטת 'ייל' מהגדולות בארה"ב. עתה פונה הקבוצה לפרויקט הנדל"ן הבא – הפעם במיקום אטרקטיבי בעיר הקודש.

על הפוטנציאל הנדל"ני של רמת שלמה, מאיזורי המגורים המבוקשים ביותר בציבור החרדי בירושלים בפרט ובארץ בכלל, אין צורך להרחיב. הקרקע שבה בחרה בסדנו להשקיע מצויה בשלבים מתקדמים של תהליכי הפשרה במטרה לעשותה זמינה לבנייה בזמן הקרוב. בסדנו מגבשת בימים אלה קבוצת משקיעים שתשקיע יחד איתה בפרויקט – ותיהנה בעז"ה מהרווחים הצפויים להתקבל עם הפשרת הקרקע ומכירתה, לקראת הכשרתה למגורים.

"ההשקעה מתוכננת לטווח קצר של שלוש שנים או עד להפשרת הקרקע, המוקדם מביניהם", נמסר מבסדנו. "לאחר ההפשרה, בכוונתנו למכור את הקרקע ואנו מצפים לרווחים משמעותיים בעקבות עליית ערכה".

כרגיל אצל בסדנו, עמלו מומחי הקבוצה לבנות הרכב השקעה ייחודי במאמץ לקדם את צפי הרווחים. במסגרתו, תינתן למשקיעים תשואה קבועה על יותר מ-70% מסכום ההשקעה. מספר המשקיעים מוגבל, וההשקעה מותנית בגיבוש מספר המשקיעים הנדרש לרכישת הקרקע. "תמורת סכום השקעה משתלם במיוחד, 240,000 ₪, יוכלו משקיעינו ליהנות מקרקע עם פוטנציאל למגורים וכמובן לתשואה נאה".

פוסטים שעשויים לעניין אותך:

השקעה בנדל"ן מניב בארה"ב? סף הכניסה נמוך משנדמה לכם

בעידן של ריבית בנקאית נמוכה עד אפסית, המצמצמת את כדאיותן של השקעות בכל העולם, העיניים נשואות אל שוק הנדל"ן שעוד יש בו הזדמנויות, אם רק יודעים איפה לחפש. השוק הזה לא חייב לעבוד רק בשביל הגדולים. ראו את ההזדמנות הנדירה הזו בניו-הייבן, ארה"ב, וכמה מעט (יחסית) צריך כדי לקחת בה חלק הכלכלה האמריקאית צומחת וחוזרת […]

  • יוראי כהן
  • 21 נובמבר 2017