קרן נדל"ן פלוס מבית קבוצת בסדנו תופסת תאוצה

  • הבית
  • נדלן
  • קרן נדל"ן פלוס מבית קבוצת בסדנו תופסת תאוצה

קרן נדל"ן פלוס מבית קבוצת בסדנו תופסת תאוצה

  • נדל"ן פלוס
  • 29 יוני 2016

בתוך 22 יום נסגרה קבוצת משקיעים ראשונה וקבוצה חדשה נפתחה. הקרן ביצעה השקעה ראשונה בנדל"ן בקנדה ובוחנת פרויקטים בניו-יורק ובישראל

בית ההשקעות החרדי 'בסדנו' מציג קרן השקעה חדשה המותאמת למשקיע הסולידי. "נדל"ן פלוס" כבר ביצעה השקעה ראשונה בנדל"ן בקנדה, בשיתוף קבוצת השקעה מארה"ב, בעסקה של 14 מיליון דולר לבניית 133 יחידות דיור, עם תשואה צפויה של 18.2% לשנה. כעת נפתחת הזדמנות שניה להצטרף להשקעה, לאחר שקבוצת משקיעים ראשונה נסגרה במהירות שיא.

'נדל"ן פלוס' עונה לצורך של משקיעים בביטחון וברווחים כאחד. רוב כספי הקרן, כ-65%-70%, מושקעים באפיקי נדל"ן סולידיים המעניקים להשקעה יציבות מקסימלית. השאר מושקע במיזמי הייטק וסטארט-אפ נבחרים, הנושאים מטבעם סיכונים רבים לצד סיכויי רווח משמעותיים.

להגברת ביטחון ההשקעה, מפעילה הקרן מודל פיזור סיכונים המחלק את ההשקעה בין מספר פרויקטים שנבדקו בקפדנות. השקעות הנדל"ן מבוצעות בטווח גאוגרפי וסקטוריאלי רחב, וגם רכיב ההייטק מושקע במגוון מיזמים. במקום 'לשים את כל הביצים בסל אחד', נהנים לקוחות נדל"ן פלוס מהשקעה באפיקים שונים במקביל, המקנה הגנה מקסימלית לכספם.

למנהלי הקרן מוניטין מקצועי מוכח. מר דני מריאן מנהל הקרן הינו יו"ר איגוד מהנדסי הבנייה והתשתיות בישראל ולשעבר מנכ"ל 'דניה סיבוס'. מר שמואל אנג'ל מנהל מחלקת איתור וליווי המיזמים ב'בסדנו', כיהן כמנכ"ל סניף ישראל של 'סימנטק' – תאגיד תוכנה מהגדולים בעולם. כל השקעות בסדנו מאושרות על-ידי הוועד לפיננסים בבד"ץ העדה החרדית.

לצד ההשקעה בקנדה, מנהלת בסדנו תהליכי מו"מ להרחבת השקעות הקרן. הקבוצה בודקת השקעה בבניין משרדים באיזור מבוקש במרכז, וכן השקעה בברוקלין, ניו-יורק, בשיתוף קבלן מקומי גדול. מתוך ניסיון ומיומנות מצטברים, התשואה הממוצעת הצפויה ל'נדל"ן פלוס' היא כ-18% לשנה. לפרטים ולהצטרפות: 1800-801-801 שלוחה 2.

פוסטים שעשויים לעניין אותך:

השקעה בנדל"ן מניב בארה"ב? סף הכניסה נמוך משנדמה לכם

בעידן של ריבית בנקאית נמוכה עד אפסית, המצמצמת את כדאיותן של השקעות בכל העולם, העיניים נשואות אל שוק הנדל"ן שעוד יש בו הזדמנויות, אם רק יודעים איפה לחפש. השוק הזה לא חייב לעבוד רק בשביל הגדולים. ראו את ההזדמנות הנדירה הזו בניו-הייבן, ארה"ב, וכמה מעט (יחסית) צריך כדי לקחת בה חלק הכלכלה האמריקאית צומחת וחוזרת […]

  • יוראי כהן
  • 21 נובמבר 2017