מיזם 'אינטרוויו' מבית בסדנו - זוכה ועידת HR Tech World בפריז

חברת 'אינטרוויו' (Intervyo) שפיתחה תוכנה מהפכנית לביצוע ולניתוח ראיונות עבודה, זכתה במקום השלישי בתחרות הטכנולוגיה הבינלאומית של תחום משאבי האנוש. הזוכים נבחרו בקפידה מתוך כמאה מיזמי סטארטאפ מרחבי הגלובוס, על ידי פאנל שופטים שכלל מנהלי חברות ומומחי כלכלה וכח-אדם.
06.12.2016

התחרות שנערכה לאחרונה בפריז היא חלק מוועידה ומתערוכה שנתית יוקרתית, המאגדת את מיטב החידושים, הטכנולוגיות והמומחים בתחום ההון האנושי. בוועידה קיבלה 'אינטרוויו' חשיפה נרחבת מול כ-6,000 מבקרים מעשרות מדינות, מנכ"לי חברות ומיזמים, מנהלי משאבי אנוש מחברות מובילות בעולם, משקיעים ואמצעי תקשורת.

אינטרוויו, חברת הייטק שמקדמת 'בסדנו', פיתחה מערכת חדשנית אשר מבצעת ראיונות עבודה תוך שימוש בהדמיה ממוחשבת, סורקת את מאפייני המרואיינים בעת הראיון, מפיקה ניתוח מפורט של פרופיל המרואיין וצופה מראש את מידת התאמתו לתפקיד. המערכת מצליבה מגוון טכנולוגיות מיחשוב וניתוח נתונים מתקדמות עם שיטות מתחומי המידענות, הפסיכולוגיה, שפת-הגוף ועוד.

 

הטכנולוגיה פורצת-הדרך של אינטרוויו, שנבחרה כאמור לאחת מהשלוש המבטיחות בעולם בענף משאבי האנוש, עתידה לחסוך אנרגיות, זמן וסכומי עתק לארגונים המגייסים עובדים ולחברות כח-אדם. לדברי היזמים, בעוד שמראיין אנושי יראיין 100 מועמדים ויפיק מסקנות תוך כ-150 שעות, אינטרוויו מסוגלת לראיין את כולם בו-זמנית בעודם יושבים בנוחות בביתם, ולהפיק דו"חות מסכמים ואובייקטיביים, ברמת דיוק מירבית, תוך כ-30 דקות.

 

'אינטרוויו' רשמה הישג ניכר כבר אשתקד, כשרכשה את אמונו של תאגיד המחשבים העולמי 'איי-בי-אם' (IBM) והתקבלה לחממת 'ווטסון' - מהגופים הידועים בעולם לפיתוח מיזמים, כשהיא נעזרת בציוד ובידע של איי-בי-אם. התוכנה כבר פועלת בגרסת ניסיון (פיילוט) בכ-10 חברות בעולם מענפי הפיננסים, הפארמה והתקשורת.

 

שמואל אנג'ל וקובי ביטון, ממנהלי קבוצת ההשקעות 'בסדנו' המפתחת ומקדמת את 'אינטרוויו', שאף ליוו אותה בתערוכה, הביעו שמחה רבה על הזכייה. אינטרוויו היא אחת ממספר חברות צעירות בעלות פוטנציאל הצלחה מרשים המלוות על ידי בסדנו, המתמחה באיתור ובפיתוח מקצועי וכלכלי של פרויקטים מבטיחים.

 

כתבות נוספות

רוצים להתייעץ? להיפגש? לקבל עדכונים? אנחנו פה בשבילכם: