מאחדים מוחות: בסדנו פותחת מתחם במשרדי חברת הפטנטים המובילה בישראל

המתחם נחנך במהלך משותף של חברת "ריינהולד-כהן" המתמחה בשירותי קניין רוחני לעסקים, ושל קבוצת ההשקעות והיזמות בסדנו. זאת כהמשך לשיתוף פעולה בין השתיים, ובמטרה לספק מערכת מומחים ושירותים מקיפה למיקסום מיזמי הסטארטאפ שבהם משקיעה הקבוצה
28.05.2018

"כקבוצה השואפת להביא כל השקעה שלה לידי רווחים מירביים, אנו עובדים עם מיטב אנשי המקצוע לקידום היוזמות שלנו. לכבוד הוא לנו לחבור למתחם משותף עם חברה בעלת מוניטין בינלאומי בליווי יזמים, ובכך לעלות דרגה ביכולת לממש את פוטנציאל הרווח של השקעותינו." כך מסר קובי ביטון, מנהל חטיבת ההשקעות של בסדנו, בשיחה ממשרדו החדש הממוקם בלב מתחם "ריינהולד-כהן" בתל אביב.

 

'ריינהולד-כהן', חברת הייעוץ והקניין הרוחני המובילה בארץ, מתמחה ברישום פטנטים, בבדיקות נאותות, ברישוי ובמסחור בתחומי זכויות היוצרים, ועל לקוחותיה נמנים מאות יזמים, סטארטאפים, מכוני מחקר ופיתוח וחברות הנדסה וטכנולוגיה. כ-250 עובדים, ביניהם מעל 75 מומחי פטנטים ועורכי דין, פועלים במגוון מחלקות החברה, המדורגת בפסגת מדדים בינלאומיים בתחומה ומקושרת למשרדים בולטים ברחבי העולם.

 

"חנוכת משרדי בסדנו במתחם ריינהולד-כהן היא שיאה של פעילות משותפת והערכה הדדית רבת שנים", מסר ד"ר אילן כהן, שותף בכיר בריינהולד-כהן. "אני מלווה את הקבוצה כיועץ וכחבר ועדת ההשקעות, ומתרשם מאד ממנהליה, מהשקעותיה ומקהל-היעד הייחודי שלה. אני בטוח שאיחוד הכוחות ביננו ישרת באופן המיטבי את כל הגורמים הנהנים מהישגי בסדנו".

 

בימים הקרובים ייערך במקום טקס קביעת מזוזה חגיגי, בהשתתפות רבנים, אישי ציבור ואנשי עסקים. בינתיים, כבר הועתקו אל המתחם החדש משרדי מנהל חטיבת ההשקעות, חברות-הבת "סקיי-סייבר" ו"ביסיד ישראל" המטפלת במיזמי הסטארטאפ ועוד.

כתבות נוספות

רוצים להתייעץ? להיפגש? לקבל עדכונים? אנחנו פה בשבילכם: