מאות משתתפים באירוע ההשקה לחברת 'ביסיד' מבית 'בסדנו' שנערך בניו-יורק

מאות משתתפים באירוע ההשקה לחברת 'ביסיד' מבית 'בסדנו' שנערך בניו-יורק

  • יח"צ לעיתונות חרדית
  • 10 נובמבר 2016

במסגרת החבירה עם השלוחה האמריקאית נוצרה הזדמנות אטרקטיבית להשקעת נדל"ן בסמוך לאוניברסיטת ייל
גם המרתון השנתי שהתקיים ביום ראשון, ה' במרחשוון, ויצר שיבושי תנועה קשים ברחבי העיר ניו-יורק, לא פגע באירוע ההשקה של ביסיד, חברת האחות של בסדנו, שמשך מאות מתעניינים. הללו הגיעו לראות, להתרשם ולהיפגש עם חברות סטרטאפ מישראל, על מנת לבחון אפשרויות השקעה.
בסדנו, הפועלת בתחום ההשקעות בהייטק, בטכנולוגיה ובנדל"ן, הודיעה לאחרונה על השקת חברת אחות בניו-יורק. 'ביסיד' (B-Seed) מסייעת לחברות סטרטאפ ישראליות לגייס כספים ממשקיעים פרטיים ומחברות הון סיכון אמריקאיות. לרגל אירוע ההשקה הטיסו בסדנו וביסיד יזמים מ-11 חברות ישראליות נבחרות, להציג את מיזמיהן במקום.
ציבור של למעלה מ-500 משקיעים פוטנציאליים זרמו לאירוע. ביניהם מתעניינים פרטיים, חלקם מ'אצולת הממון' של שכונות בורו-פארק ופלטבוש. במקביל השתתפו באירוע גם פוליטיקאים מקומיים, רואי-חשבון ובנקאים, לצד השותפה האמריקאית של ביסיד – חברת ההשקעות Group Capital.
האירוע נערך בחסות משרד עו"ד DLA Piper מהגדולים בארה"ב, השלוחה האמריקאית של בנק 'דיסקונט', ארגון 'ערכים', משרד הפטנטים 'ריינהולד-כהן' ומשרדי רו"ח Roth בברוקלין, המלווים את ביסיד.
לנוכח הביקוש הרב, קיימה החברה בהמשך השבוע שני אירועים נוספים למוזמני וי-איי-פי. בעקבות ההצלחה, מתוכנן אירוע נוסף בעוד כחודשיים.
גבי חסון, מנכ"ל ביסיד מוסר: "הופתעתי מכמות המשתתפים הגדולה ומההתעניינות העצומה, וכן התרשמתי מהידע ומהנכונות להכיר ולהחכים שגילו באי הכנס. כבר במהלך האירוע קבלנו התחייבויות ראשוניות להשקעות בסדרי גודל מרשימים ופניות רבות לשיתופי פעולה".
בשילוב כוחות עם צוות השלוחה האמריקאית, נוצרה הזדמנות מעוררת עניין ללקוחות בסדנו להשקעת נדל"ן אטרקטיבית בסמיכות לאוניברסיטה היוקרתית 'ייל', מהגדולות בארה"ב. מדובר במסלול השקעה בלעדי הכולל רכישת מתחם מגורים רחב ממדים, שיפוצו והפיכתו למתחם דירות סטודיו. המתחם צפוי ליהנות מביקוש גבוה להשכרה מצד סטודנטים, לאור מחסור במעונות באיזור.

פוסטים שעשויים לעניין אותך:

ובכן מי ניצח בעימות המדובר ביותר לאחרונה: איפה הכי נכון להשקיע בנדל"ן – ישראל או חו"ל?

עשרות משקיעים השתתפו בעימות המדובר ביותר בשבועות האחרונים שדן בשאלה המסקרנת כל משקיע בתחילת דרכו: "איפה הכי נכון להשקיע בנדל"ן – בישראל או בחו"ל?". בעימות השתתפו המאסטרים של שוק הנדל"ן: אליעזר גרוס, יו"ר ומנכ"ל קבוצת 'בסדנו השקעות' שייצג את הצד של השקעה בנדל"ן בחו"ל ומהצד השני ניצב צחי קווטינסקי, מנכ"ל "נדל"ן בקלות" שצידד את הצד […]

  • הודעה לעיתונות
  • 11 מרץ 2019