מאות השתפו בכנס לציון 5 שנים ל'בסדנו'

מאות השתפו בכנס לציון 5 שנים ל'בסדנו'

  • 29 אוגוסט 2017

בכנס שערכה בשבוע שעבר קבוצת ההשקעות והיזמות 'בסדנו' בסימן 5 שנים להיווסדה, השתתפו מאות משקיעים ומתעניינים בהשקעות, לצד יזמים שהציגו את מיזמי ההייטק והנדל"ן שבהם משקיעה הקבוצה. את האירוע כיבד בנוכחותו סגן שר האוצר ח"כ הרב יצחק כהן
מר אליעזר גרוס, יו"ר בסדנו ומייסדה, נשא דברים אודות התפתחות הקבוצה, שהוקמה על-מנת לאפשר לציבור גישה להשקעות בהייטק תוך הפעלת מנגנוני איתור ובקרה מקצועיים. "מתוך כ-25 החברות שבהן השקענו, השגנו תוצאות טובות מאד ורוב העסקאות הניבו רווחים משמעותיים בס"ד. לצד מיזמי ההייטק, גם השקעות הנדל"ן שהצענו נושאות פירות. לאחרונה 'בסדנו' פועלת גם מול משקיעים גדולים, ובכנס שנערך בסביון הצטרפו למעגל הלקוחות משקיעים בעלי הון. 'ביסיד', שלוחת בסדנו בארה"ב, מגייסת הון אמריקאי מצד בעלי הון ופירמות כלכליות מובילות".
סגן שר האוצר הרב יצחק כהן ציין בדבריו כי שוק ההון הישראלי הוא תשתית חיונית לצמיחת המשק. "לאחרונה, משרד האוצר והממשלה נקטו בצעדים כדי לקדם מקורות מימון אשראי נוספים לאלה של הבנקים, במטרה לעודד תחרות ולהוריד מחירים ליזמים ולציבור. משרד האוצר מקדם היום פרויקטים רבים שתכליתם פיתוח שוק ההון, הקלות בתחום השקעות במימון המונים ועוד".
עו"ד יניב דוד דריהם, מזכיר החברה והיועץ המשפטי שלה, אמר כי בנוסף על הוראות ההלכה הנשמרות בקפידה, בפיקוח ועד ההשקעות של בד"ץ העדה החרדית, הושם דגש על עמידה בתנאי הרגולציה שחודדו לאחרונה על ידי הרשות לניירות ערך. "אחד מפירות ההסדרה הזו, הינו היכולת של הקבוצה לפנות לאפיקי השקעות נוספים ובהיקפי השקעה גדלים"; בכלל זה מהלך של יציאה לראשונה בתשקיף בהיתר רשות ני"ע, דרכו תגייס בסדנו השקעות עבור פרויקט נדל"ן בארה"ב.
הקבוצה מקימה בימים אלה מאגר משקיעים ומתעניינים מתקדם, במסגרתו ניתן יהיה לקבל במקום נגיש אחד, תחת הגנה של שימוש בסיסמא אישית, מידע באשר להזדמנויות השקעה העשויות להיות רלוונטיות לנרשם, וככל שמדובר במשקיע קיים – גם ריכוז של השקעותיו הקיימות ומידע מפורט אודות הסטטוס שלהן.
משתתפי הכנס הביעו הערכה רבה לצוות בסדנו על ארגון הכנס, על איכות המיזמים שהוצגו בו ועל היחס האישי של הקבוצה ללקוחותיה שבא לידי ביטוי באירוע.

פוסטים שעשויים לעניין אותך:

ואחרי כן יצאו ברכוש גדול

במשך עשרות שנים הוא מתעסק בתחומים שונים ונמצא במדינות שונות ברחבי העולם ההכרות שלו עם ארה"ב וישראל יוצרת את הייחודיות של חברתו יש לו שני מסרים עבורנו: "ראשית, כל העסקים וההצלחות הם תוצאה של סייעתא דשמיא. שנית, כסף השמור בצד לחתונת הילדים לא משקיעים כלל, או שמשקיעים בזהירות ובפיזור" ר' אליעזר גרוס, מייסד ויו"ר קבוצת […]

  • יוני בר