לבנות על השקעה טובה: הזדמנות לדירה בבני-ברק

  • הבית
  • נדלן
  • לבנות על השקעה טובה: הזדמנות לדירה בבני-ברק

לבנות על השקעה טובה: הזדמנות לדירה בבני-ברק

  • בסדנו
  • 9 ספטמבר 2016

קבוצת בסדנו מתכוננת להשתתף במכרז של עיריית בני-ברק לרכישת מגרש ולבניית שני בנייני מגורים * חברי קבוצת הרכישה שמגבשת בסדנו עשויים ליהנות מדירה בעיר התורה בעלות נדירה * ההרשמה בעיצומה 

קבוצת בסדנו החרדית, המתמחה בהשקעות וביזמות בתחומי הסטארט-אפ והנדל"ן, מארגנת קבוצת רכישה להתמודדות במכרז של עיריית בני-ברק על מגרש ברחוב אברבנאל בעיר. השטח המתוכנן, שאותו עתידה העירייה לפנות בחודשים הקרובים, מיועד לבניית 2 בניינים בלבד ובשניהם יחד 58 דירות בגודל 3, 4 ו-5 חדרים.

כדרכה של בסדנו, עומדים שיקולים ערכיים וכלכליים כאחד מאחורי ההחלטה לגבש קבוצת רכישה ולגשת למכרז. אם תזכה בסדנו במכרז, יוכלו משתתפי קבוצת הרכישה ליהנות מדירה חדשה ומרחיבת-דעת למגורים או להשקעה בעיר המבוקשת. בד בבד, צוות בסדנו חישב ומצא כי ההשתתפות במכרז כקבוצת רכישה מאורגנת מראש, עשויה להוזיל משמעותית את עלויות הבנייה ולחסוך לחברים בקבוצה סכומים ניכרים.

מדו"ח היתכנות ראשוני שהוכן עבור בסדנו, עולה כי מחירן הסופי המשוער של הדירות, דרך קבוצת הרכישה, צפוי להיות החל מ-980,000 ₪. הכשרת המגרש ובניית הדירות אמורים לארוך כשנתיים וחצי עד ארבע שנים. תנאי הסף להצטרפות לקבוצה הם הון עצמי כללי של 500,000 ₪ לפחות, הפקדת הסכומים הנדרשים בהתאם להתקדמות המכרז, וכמובן זריזות – שכן נציגי השירות של בסדנו כבר קיבלו מאות פניות מעת שתכניתה לגשת למכרז פורסמה וכל הקודם זוכה.

מבסדנו נמסר כי עמלת הקבוצה תעמוד על כ-30% מההפרש שבין העלות בפועל שישלמו המצטרפים לבין שווי הדירה בעת קבלת המפתח. זאת על סמך חישובים שייערכו על ידי שמאים מוסמכים. כמובן, הקבוצה אינה מתחייבת כי תזכה במכרז ולצד ההכנות המקצועיות אליו, מקווה כתמיד לסיעתא דשמיא. "אנו שמחים להציע לציבור אפשרויות כלכליות חדשות ונפעל כדרכנו במירב האמינות והאמונה, לטובת לקוחותינו".

פוסטים שעשויים לעניין אותך:

חדשנות פיננסית: השקעה בראש שקט

חברת 'מיי טאואר' שמערכת הניהול שלה כבר מותקנת בבניינים של בתי החולים 'אסותא'; מגדלי גינדי; מגדלי נאמן; טיים טאואר; מגדלי יו 2; נאות גולף; מגדל אבשלום חביב ואחרים, מציעה השקעה עליה קל לומר "כנראהשאין לכם מה להפסיד"… רוצים לדעת עוד? קראו את הכתבה פטנט של חברת קורלטה (Correlata) מאפשר למנהלי רשתות בארגונים וגם לאנשים פשוטים, […]

  • ליאור נגה