כל מה שתרצו לדעת על ההשקעה הייחודית באמצעות תשקיף: 'בסדנו' מזמינה אתכם לימים פתוחים

  • הבית
  • אירועים
  • נדלן
  • כל מה שתרצו לדעת על ההשקעה הייחודית באמצעות תשקיף: 'בסדנו' מזמינה אתכם לימים פתוחים

כל מה שתרצו לדעת על ההשקעה הייחודית באמצעות תשקיף: 'בסדנו' מזמינה אתכם לימים פתוחים

  • בסדנו
  • 16 אוקטובר 2017

קבוצת 'בסדנו' עם שותפות 'סקסס ניו הייבן לבל' מקיימות ימים פתוחים למתעניינים, בהם יוצגו פרטים על השקעת הנדל"ן באמצעות תשקיף בתחום מעונות הסטודנטים בעיר האוניברסיטאות ניו הייבן שבמדינת קונטיקט, ארה"ב.

התשקיף הוא מסמך מקיף הנותן גילוי מלא ועדכני לגבי המידע הקשור להשקעה, כולל התייחסות לסיכונים ולסיכויים כפי שידוע לקבוצה, ובגיבוי של הערכות שווי, חוות דעת, דו"חות חשבוניים וכדומה.

במסגרת הימים הפתוחים ניתן יהיה להיפגש באופן בלתי אמצעי עם נציגיה הבכירים של קבוצת 'בסדנו', להציג שאלות ולקבל תשובות על פרטי ההשקעה, כמו גם על משמעותה ויתרונותיה המובהקים של השקעה באמצעות תשקיף, והכל בהתאם למותר על פי דין.

במהלך המפגשים יוסבר גם תהליך ההצטרפות להשקעה, כולל רישום לאיזור האישי באתר בסדנו. כזכור, מחיר יחידת השקעה הינו 12,500 $ בלבד, ומספר היחידות מוגבל.

הימים הפתוחים יתקיימו השבוע בירושלים, במשרדי 'בסדנו', קניון הר חוצבים, רח' המרפא 1: בימים שלישי ורביעי כ"ז-כ"ח בתשרי (17-18 באוקטובר) בשעות: 11:00, 14:00, 17:00 ו-20:00.
מפגשים נוספים יתקיימו השבוע גם בבני ברק, בכולל ברסלב, רח' אלשיך פינת הרב סעדיה גאון, ביום רביעי כ"ח בתשרי (18/10), בשעה 19:00; ובקרית ספר, רח' חזון דוד 27, ביום שלישי כ"ז בתשרי (17/10), בשעה 20:00.

יצוין כי ההצטרפות להשקעה באמצעות התשקיף מצריכה הגשת טפסים, שיחולקו בין היתר במסגרת הימים הפתוחים. זאת על מנת להגיע מוכנים לפתיחת ההרשמה להשקעה: השבוע ביום חמישי, כ"ט בתשרי (19/10), בשעה 10:00 בדיוק.

פוסטים שעשויים לעניין אותך:

בסדנו ואל על בחסות משותפת ל"ספר הדינר" של ישיבת מיר

קבוצת 'בסדנו השקעות' ואל על נתנו חסות לערב התרמה שערכה ישיבת מיר לקראת חג מתן תורה. ישיבת מיר, ידועה ומוכרת בעולם היהודי כולו כמגדלור של תורה, המפיץ אור על פני הגלובוס כולו. מקומה הפיזי של הישיבה הנמצאת ב-37 בתי מדרש, המפוזרים על פני מספר רחובות בשכונת בית ישראל הירושלמית, מקרינה רוחניות מזוקקת על פני העולם […]

  • 6 יוני 2019

"במקום החמישי בעולם". איך תעשו מזה כסף?

במדד החדשנות של 'בלומברג' שפורסם בינואר, זינקה ישראל למקום החמישי בעולם. אז מה יוצא לנו מזה? • ענקית הטכנולוגיה 'אינטל' תשקיע בישראל קרוב לארבעים מיליארד שקל ותגייס למעלה מאלף עובדים. למה היא עושה זאת, כמה פטנטים נרשמים בישראל מידי שנה ואיך עושים כסף מהתואר "אומת ההייטק"?   אומת ההייטק הם קוראים לנו. בישראל, המדורגת חמישית […]