ייל לנו ולכל ישראל: בסדנו רוקמת עסקת נדל"ן נוספת בסמוך לאוניברסיטת ייל, ארה"ב

מתברר שעל הצלחות כדאי לבנות. בסוף שנת 2016 רכשה קבוצת ההשקעות והיזמות 'בסדנו' שלושה מבנים המיועדים להפוך למגורי סטודנטים, צמוד לאוניברסיטת 'ייל' מהגדולות והיוקרתיות בארצות-הברית ולבית-החולים האוניברסיטאי שלה. כעת, לאחר קבלת כל ההיתרים הנדרשים מהרשויות האמריקניות ועם התחלת עבודות הבנייה במקום, מנהלת בסדנו משא ומתן מתקדם לרכישת מתחם נוסף בצדה השני של האוניברסיטה, המיועד גם הוא לבנייה למגורים. כך שואפת בסדנו לרכב על גל ההצלחה וליהנות מהפוטנציאל הנדל"ני של האיזור.
21.02.2017

לדברי מנהל הפעילות של הפרויקט בארה"ב, מר אייל פרייס, הרעיון הוא לעשות שימוש באותן שיטות עבודה ובאותם נותני שירותים שכבר נבחרו לפרויקט הנוכחי בייל, דבר הצפוי לחסוך ממון וזמן ולייעל מאד את תהליכי ההשקעה והבנייה. בנוסף, המתחם הנוסף קטן יותר ומשך שיפוצו ומכירתו המשוער הוא קצר יחסית, כך שמדובר בהזדמנות לאקזיט מהיר במיוחד בענף הנדל"ן.

לקבוצת בסדנו סניפים ומערך אנשי צוות מנוסים בישראל ובארה"ב. חברת-הבת האמריקנית שלה, 'ביסיד' (B-Seed), הושקה לפני מספר חודשים וזכתה להתעניינות רבה מצד יזמים, משקיעים מקומיים והקהילה היהודית בארה"ב. במסגרת פעילותה ביבשת, שוקלת הקבוצה גם השקעה ברכישת מתחם באמצעות 'ביסיד', לצורך הקמת מלון באיזור לונג-איילנד, ניו-יורק.

כתבות נוספות

רוצים להתייעץ? להיפגש? לקבל עדכונים? אנחנו פה בשבילכם: