ייל לנו ולכל ישראל: בסדנו רוקמת עסקת נדל"ן נוספת בסמוך לאוניברסיטת ייל, ארה"ב

  • הבית
  • נדלן
  • ייל לנו ולכל ישראל: בסדנו רוקמת עסקת נדל"ן נוספת בסמוך לאוניברסיטת ייל, ארה"ב

ייל לנו ולכל ישראל: בסדנו רוקמת עסקת נדל"ן נוספת בסמוך לאוניברסיטת ייל, ארה"ב

  • יתד
  • 21 פברואר 2017

מתברר שעל הצלחות כדאי לבנות. בסוף שנת 2016 רכשה קבוצת ההשקעות והיזמות 'בסדנו' שלושה מבנים המיועדים להפוך למגורי סטודנטים, צמוד לאוניברסיטת 'ייל' מהגדולות והיוקרתיות בארצות-הברית ולבית-החולים האוניברסיטאי שלה. כעת, לאחר קבלת כל ההיתרים הנדרשים מהרשויות האמריקניות ועם התחלת עבודות הבנייה במקום, מנהלת בסדנו משא ומתן מתקדם לרכישת מתחם נוסף בצדה השני של האוניברסיטה, המיועד גם הוא לבנייה למגורים. כך שואפת בסדנו לרכב על גל ההצלחה וליהנות מהפוטנציאל הנדל"ני של האיזור.

לדברי מנהל הפעילות של הפרויקט בארה"ב, מר אייל פרייס, הרעיון הוא לעשות שימוש באותן שיטות עבודה ובאותם נותני שירותים שכבר נבחרו לפרויקט הנוכחי בייל, דבר הצפוי לחסוך ממון וזמן ולייעל מאד את תהליכי ההשקעה והבנייה. בנוסף, המתחם הנוסף קטן יותר ומשך שיפוצו ומכירתו המשוער הוא קצר יחסית, כך שמדובר בהזדמנות לאקזיט מהיר במיוחד בענף הנדל"ן.

לקבוצת בסדנו סניפים ומערך אנשי צוות מנוסים בישראל ובארה"ב. חברת-הבת האמריקנית שלה, 'ביסיד' (B-Seed), הושקה לפני מספר חודשים וזכתה להתעניינות רבה מצד יזמים, משקיעים מקומיים והקהילה היהודית בארה"ב. במסגרת פעילותה ביבשת, שוקלת הקבוצה גם השקעה ברכישת מתחם באמצעות 'ביסיד', לצורך הקמת מלון באיזור לונג-איילנד, ניו-יורק.

פוסטים שעשויים לעניין אותך:

השקעה בנדל"ן מניב בארה"ב? סף הכניסה נמוך משנדמה לכם

בעידן של ריבית בנקאית נמוכה עד אפסית, המצמצמת את כדאיותן של השקעות בכל העולם, העיניים נשואות אל שוק הנדל"ן שעוד יש בו הזדמנויות, אם רק יודעים איפה לחפש. השוק הזה לא חייב לעבוד רק בשביל הגדולים. ראו את ההזדמנות הנדירה הזו בניו-הייבן, ארה"ב, וכמה מעט (יחסית) צריך כדי לקחת בה חלק הכלכלה האמריקאית צומחת וחוזרת […]

  • יוראי כהן
  • 21 נובמבר 2017