התשקיף של 'בסדנו': גיוס כספים בסך כ-75% מעל המינימום שנקבע

  • הבית
  • נדלן
  • התשקיף של 'בסדנו': גיוס כספים בסך כ-75% מעל המינימום שנקבע

התשקיף של 'בסדנו': גיוס כספים בסך כ-75% מעל המינימום שנקבע

  • סקסס ניו הייבן לבל
  • 4 דצמבר 2017

חברת 'סקסס ניו הייבן לבל' מקבוצת 'בסדנו' פרסמה אתמול באתר 'מגנא' של רשות ניירות ערך כי עמדה בסף הנדרש של גיוס הכספים, עבור השקעת הנדל"ן באמצעות תשקיף בעיר ניו הייבן, קונטיקט, ארה"ב. זאת תוך גיוס של כ-75% מעל סך המינימום שנקבע בהנפקה.

פניות רבות נרשמו במשרדי 'בסדנו' בבקשה לקבל פרטים ולהירשם להשקעה החדשנית, הראשונה מסוגה שהוצעה למגזר החרדי. יתרונו של התשקיף הוא שקיפות נתוני ההשקעה, המפורטים במסמך מקיף שנבדק בידי צוות עורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים ושמאים, ונגישים לכל מתעניין באתר 'מגנא'. התשקיף מיועד להציג את מירב המידע לצורך קבלת החלטה מושכלת לקראת השקעה, ומתברר שאכן עורר ביקוש רב להשקעה זו.

כזכור, דיווחה 'סקסס' בשבוע שעבר לרשות ני"ע על הצעה שקיבלה מחברת ייזום הנדל"ן האמריקאית 'אומגה' (Omega Housing Management) להיכנס כשותפה בגובה של עד 30% ב-4 מהפרויקטים של 'בסדנו' בניו הייבן, ביניהם הפרויקט מושא התשקיף. יצוין כי 'בסדנו' בחרה להשקיע ב-5 פרויקטים בעיר, המתקדמים בימים אלה, בשל הפוטנציאל הרב של ניו הייבן כעיר סטודנטיאלית, המכילה כ-20 מוסדות לימוד (ביניהם אוניברסיטת 'ייל' הנחשבת) וביקוש עצום לדירות סטודנטים.

מ'בסדנו' נמסר: "ההתעניינות בפרויקטים שלנו מצד חברה מקומית משקפת את איכות הפרויקטים, שתוכננו בקפדנות ניכרת, ואת היתרונות שצברה 'בסדנו' בשוק האמריקאי: מוניטין בולט, קשרים ענפים, התמצאות באיזור ההשקעה ויכולת לאיתור מיזמים בעלי פוטנציאל מהותי. כדרכנו, 'בסיעתא דשמיא נעשה ונצליח'".

פוסטים שעשויים לעניין אותך:

השקעה בנדל"ן מניב בארה"ב? סף הכניסה נמוך משנדמה לכם

בעידן של ריבית בנקאית נמוכה עד אפסית, המצמצמת את כדאיותן של השקעות בכל העולם, העיניים נשואות אל שוק הנדל"ן שעוד יש בו הזדמנויות, אם רק יודעים איפה לחפש. השוק הזה לא חייב לעבוד רק בשביל הגדולים. ראו את ההזדמנות הנדירה הזו בניו-הייבן, ארה"ב, וכמה מעט (יחסית) צריך כדי לקחת בה חלק הכלכלה האמריקאית צומחת וחוזרת […]

  • יוראי כהן
  • 21 נובמבר 2017