התשקיף של 'בסדנו': גיוס כספים בסך כ-75% מעל המינימום שנקבע

  • הבית
  • נדלן
  • התשקיף של 'בסדנו': גיוס כספים בסך כ-75% מעל המינימום שנקבע

התשקיף של 'בסדנו': גיוס כספים בסך כ-75% מעל המינימום שנקבע

  • סקסס ניו הייבן לבל
  • 4 דצמבר 2017

חברת 'סקסס ניו הייבן לבל' מקבוצת 'בסדנו' פרסמה אתמול באתר 'מגנא' של רשות ניירות ערך כי עמדה בסף הנדרש של גיוס הכספים, עבור השקעת הנדל"ן באמצעות תשקיף בעיר ניו הייבן, קונטיקט, ארה"ב. זאת תוך גיוס של כ-75% מעל סך המינימום שנקבע בהנפקה.

פניות רבות נרשמו במשרדי 'בסדנו' בבקשה לקבל פרטים ולהירשם להשקעה החדשנית, הראשונה מסוגה שהוצעה למגזר החרדי. יתרונו של התשקיף הוא שקיפות נתוני ההשקעה, המפורטים במסמך מקיף שנבדק בידי צוות עורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים ושמאים, ונגישים לכל מתעניין באתר 'מגנא'. התשקיף מיועד להציג את מירב המידע לצורך קבלת החלטה מושכלת לקראת השקעה, ומתברר שאכן עורר ביקוש רב להשקעה זו.

כזכור, דיווחה 'סקסס' בשבוע שעבר לרשות ני"ע על הצעה שקיבלה מחברת ייזום הנדל"ן האמריקאית 'אומגה' (Omega Housing Management) להיכנס כשותפה בגובה של עד 30% ב-4 מהפרויקטים של 'בסדנו' בניו הייבן, ביניהם הפרויקט מושא התשקיף. יצוין כי 'בסדנו' בחרה להשקיע ב-5 פרויקטים בעיר, המתקדמים בימים אלה, בשל הפוטנציאל הרב של ניו הייבן כעיר סטודנטיאלית, המכילה כ-20 מוסדות לימוד (ביניהם אוניברסיטת 'ייל' הנחשבת) וביקוש עצום לדירות סטודנטים.

מ'בסדנו' נמסר: "ההתעניינות בפרויקטים שלנו מצד חברה מקומית משקפת את איכות הפרויקטים, שתוכננו בקפדנות ניכרת, ואת היתרונות שצברה 'בסדנו' בשוק האמריקאי: מוניטין בולט, קשרים ענפים, התמצאות באיזור ההשקעה ויכולת לאיתור מיזמים בעלי פוטנציאל מהותי. כדרכנו, 'בסיעתא דשמיא נעשה ונצליח'".

פוסטים שעשויים לעניין אותך:

סיכון משתלם- יש דבר כזה?

סיכון משתלם העולם העסקי רווי סיכונים. לא לחינם אמרו חז"ל שאמונתם של בעלי עסק יכול שתהיה חזקה יותר מזו של יושבי אוהל, ועליהם נאמר "מאמין בחי העולמים, וזורע". בדרך כלל, כגודל הסיכון, גודל הסיכוי. הבנק מעניק הלוואה לשני אנשים. עלות האשראי עבור האחד גבוהה מהרבה מעלות האשראי עבור השני. מדוע? בגלל הסיכון. האחד הוא לקוח […]

"במקום החמישי בעולם". איך תעשו מזה כסף?

במדד החדשנות של 'בלומברג' שפורסם בינואר, זינקה ישראל למקום החמישי בעולם. אז מה יוצא לנו מזה? • ענקית הטכנולוגיה 'אינטל' תשקיע בישראל קרוב לארבעים מיליארד שקל ותגייס למעלה מאלף עובדים. למה היא עושה זאת, כמה פטנטים נרשמים בישראל מידי שנה ואיך עושים כסף מהתואר "אומת ההייטק"?   אומת ההייטק הם קוראים לנו. בישראל, המדורגת חמישית […]