התעניינות רבה נרשמה ביום העיון להבנת מושגים בכלכלה ובהשקעות שהתקיים ביוזמת 'בסדנו'

  • הבית
  • אירועים
  • התעניינות רבה נרשמה ביום העיון להבנת מושגים בכלכלה ובהשקעות שהתקיים ביוזמת 'בסדנו'

התעניינות רבה נרשמה ביום העיון להבנת מושגים בכלכלה ובהשקעות שהתקיים ביוזמת 'בסדנו'

  • FEEDBACK
  • 21 אוגוסט 2016

כמאה וחמישים משקיעים ומתעניינים השתתפו ביום העיון שערכה 'בסדנו' ביום רביעי החולף במשרדי הקבוצה. במסגרת יום העיון שעמד בסימן 'על המחיה ועל הכלכלה', ניתנו מידע בסיסי ומושגים בנושאי כלכלה והשקעות בשפה מדוברת ובגובה העיניים. ציבור המשתתפים קיבל ידע וכלים להכרת הזירה העסקית והמתמצאים יותר זכו להעשרה נוספת.
ביום העיון ניתנו הרצאות מרתקות בנושאים המעסיקים את רוב משקי הבית בישראל, כמו התנהלות כלכלית נבונה במשפחה, איך לבחור השקעה נכונה ועוד. בין המרצים נמנו: מר אבי עידן, מאמן בכיר, שהרצה על איך להשקיע בחכמה בשוק ההון; מר אילן מיכאלי, מייסד קבוצת IMG, מומחה להשקעות ולמשכנתאות שהרצה על הפסיכולוגיה שמאחורי ההשקעה ועל סוגי השקעות בנדל"ן; מר דני מריאן, יו"ר איגוד המהנדסים ויו"ר קרן נדל"ן פלוס מבית 'בסדנו' (לשעבר מנכ"ל 'דניה סיבוס'), על מושגי יסוד בנדל"ן; ומר קובי ביטון, סמנכ"ל שיווק בכיר בחברות מובילות ויועץ עסקי לחברות בארץ ובחו"ל, בנושא השקעות ומיזמים בעידן הסטארט-אפ.
מר אליעזר גרוס, יו"ר קבוצת 'בסדנו', אומר כי מדובר היה בכנס שכל אחד חייב לעצמו. מושגים כמו כלכלה, פיננסים והשקעות – אלה לא מילים מפחידות, אלא יסודות בסיסיים בחיינו שחשוב שנכיר ונדע לשלוט בהם. "מגודל הצימאון שניכר היה על פני המשתתפים, למדנו להבין ולהכיר את הצורך בקיום כנסים נוספים בנושאים אלה בקרב הציבור".
בסיום יום העיון הביעו המשתתפים סיפוק רב מהאוצר רב הערך שרכשו במהלכו, הודו על היוזמה הברוכה וביקשו לקיים סבבים נוספים של כנסים והרצאות בתחומי הכלכלה וההשקעות על רבדיה השונים. לאור הביקוש, נערכת בסדנו לקיום יום עיון נוסף בשבוע הבא בעז"ה. פרטים במשרדי הקבוצה: 1800-801-801 שלוחה 280.

פוסטים שעשויים לעניין אותך:

גם אברכים יכולים לעשות 'אקזיט'

כבר התרגלנו ואנחנו לא שמים לב שבכל סבב של אלימות וטילים מעזה, באה לידי ביטוי עוצמת החדשנות הישראלית, עוצמה שיכולה לעזור גם לאברכים לחתן ילדים… • עד כמה שזה נשמע מוזר, המובילות הישראלית בהייטק העולמי, היא הזדמנות פז "לעשות כסף". אה, ויש גם נדל"ן (ולא, לא מדובר בדירה בירושלים, ביתר ובית שמש) • שיחה מרתקת […]