ההשקעה שלא תרצו לפספס: נדל"ן בבורו פארק

מתי בפעם האחרונה נפלה לידיכם הצעה משתלמת ואטרקטיבית של השקעת נדל"ן באיזור מוכר היטב בחו"ל, לצד משקיעים-שותפים מקומיים חרדים? כזו בדיוק היא ההשקעה הבאה של קבוצת 'בסדנו': רכישת מגרש לבניית בניין משרדים בגודל כ-4,000 מ"ר באיזור השוקק של השכונה החרדית בורו פארק שבברוקלין, ניו יורק, כשסיום הבנייה משוער בתוך כ-30 חודשים.
16.01.2018

המגרש נשוא ההשקעה ממוקם בשדרה המוכרת לכל מי שביקר אי פעם בשכונה החרדית הגדולה ביותר בניו-יורק: שד' פורט המילטון רחוב 38 פינת השדרה העשירית, בסמוך לבית החולים האוניברסיטאי המוכר 'מיימונידס' ובקרבה לשדרה ה-13, הלב המסחרי השוקק של האזור, או אם תרצו: רח' רבי עקיבא של ניו יורק.

באזור ההשקעה קיים שילוב של מבני מגורים, משרדים, מוסדות בריאות, חינוך ומבני תעשייה. כתוצאה מכך, קיים ביקוש גבוה למבני משרדים חדשים שיאכלסו עסקים מקומיים וימשכו לקוחות מהאזור.

בורו פארק הינה אחת מהשכונות הידועות ביותר בקהילה החרדית בארה"ב ובעולם בכלל. השכונה ממוקמת ברובע ברוקלין שבעיר ניו יורק, ומהווה מוקד משיכה ליהודים ולישראלים, בפרט מהמגזר החרדי.

העיר ניו יורק מאכלסת את הריכוז היהודי השני בגודלו בעולם, אחרי מטרופולין גוש דן בישראל. מרבית יהודי העיר חיים בברוקלין, ונכון לשנת 2011 התגוררו בה כחצי מיליון יהודים. לפי מחקר דמוגרפי של UJA משנת 2012, מחצית מהישראלים החיים בארה"ב גרים בברוקלין, ומרביתם בבורו פארק ובפלטבוש הסמוכה.

חברת 'בסיעתא' האמריקנית, יזמית הפרויקט, נוסדה על ידי אנשי עסקים חרדים בעלי ותק של כ-30 שנה בשוק הנדל"ן האמריקאי ומתמחה בייזום, בבנייה, ברכישה ובהשבחה של נכסי מגורים ומסחר. לחברה קשרים עסקיים נרחבים, ניסיון בעשרות פרויקטים והחזקות בנכסי מגורים ומסחר מניבים בהיקף כ-4,000 יח"ד. משרדיה ממוקמים בסמיכות למגרש המדובר ומבטיחים ליווי צמוד של הפרויקט, תוך היכרות קרובה עם האיזור, יתרונותיו והשוכרים הפוטנציאליים שלו. באוקטובר האחרון סיימה 'בסיעתא' בהצלחה בניית פרויקט דומה בבורו פארק, שהושכר במלואו.

ההשקעה המדוברת פתוחה למשקיעים במחיר החל מ-34,000 דולר בלבד. ככל השקעות 'בסדנו', אף השקעה זו נתונה לפיקוח הלכתי על ידי הוועד להשקעות ופיננסים של בד"צ העדה החרדית, ירושלים.

 

- המידע המוצג אינו מהווה ייעוץ השקעות או המלצה בעניין ביצוע עסקה. תחום ההשקעות דורש הבנת הסיכונים ואינו מתאים לכל אדם -

רוצים להתייעץ? להיפגש? לקבל עדכונים? אנחנו פה בשבילכם: