בפעם השלישית ברציפות: בסדנו בדירוג החברות המובילות 'דנ'ס 100'

קבוצת בסדנו זכתה זו השנה השלישית להיכלל במדריך החברות היוקרתי, הנערך על ידי 'דן אנד ברדסטריט' בשיתוף 'גלובס'.
01.08.2017

ענקית המידע העסקי' דן אנד ברדסטריט', החברה הגדולה בעולם למיפוי ולמיון מידע עסקי, מנהלת מאגר מידע מתעדכן המכיל כיום מעל 200 מיליון עסקים במאות מדינות, מתוכם כ- 500,000 בישראל. בימים אלה מסיימת השלוחה הישראלית של החברה לערוך את שנתון 'דנ'ס 100' המציג את נבחרי דן אנד ברדסטריט לשנה הבאה. השנתון הישראלי מדרג ומנתח את העסקים המובילים בארץ, במגוון פילוחים ועל פי סטנדרטים מחמירים.

השנה, זו השנה השלישית, מצטרפת לשנתון האקסקלוסיבי קבוצת היזמות וההשקעות בסדנו, שזכתה בדירוג גבוה במיוחד מנציגי דן אנד ברדסטריט. בהתבסס על נתונים כמו גודל הקבוצה, הונה העצמי והיקף ההשקעות בה, נבחרה בסדנו כאחת החברות המובילות והמשפיעות בתחומה בישראל, והיא תופיע בשנתון 'דנ'ס 100' בקטגוריית ההיי-טק והטכנולוגיה – התחומים העיקריים שבהם מתמחה בסדנו.

השנתון הישראלי מופק בשיתוף פעולה בין דן אנד ברדסטריט לבין 'גלובס', מדיית עסקים וכלכלה נודעת. גלובס מצדו עוקב זה מספר חודשים אחר הצלחתה של בסדנו, ואף יזם לאחרונה יחד עמה פרויקט תוכן אודות השקעות ומיזמים בציבור החרדי. ההופעה בשנתון, המופק בעברית ובאנגלית ונקרא על ידי מאות-אלפי מקבלי החלטות ברחבי העולם, היא תעודת כבוד לבסדנו, שצברה לזכותה תוך שנים בודדות פיתוח של מיזמים רבים וטיפול במגוון משקיעים.

לפרופיל בסדנו באתר דנ'ס 100 לחצו כאן >>

כתבות נוספות

רוצים להתייעץ? להיפגש? לקבל עדכונים? אנחנו פה בשבילכם: